Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lesz-e valami mellékhatása,...

Lesz-e valami mellékhatása, ha 2 hónapig Danabol-kúrába kezdek? Akik kipróbálták már kérhetnék egy kis felvilágosítást? Részletek lent

Figyelt kérdés

24 éves vagyok 170 cm 68 kg!Kb 5 éve(kisebb-nagyobb kihagyásokkal) de hobbiszinten kijárok edzeni a konditerembe!Eddig csak tápkiegeket szedtem,soha az életemben nem szteroidoztam!Úgy gondolom hogy már nem vagyok kezdő és elgondolkoztam azon hogy 2 hónapon keresztül elkezdjek danabolozni(kb 200 szem) hogy megdobjon egy kicsit a szer!Mit gondoltok?Ennyitől lesz-e valami egészségügyi problémám? Íme e jelenlegi kinézetem:

[link]

[link]

[link]


2014. febr. 11. 00:37
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy egy kamu szart akarsz beszedni és levezetést sem akarsz. Tisztában vagy vele hogy miért van szükség a levezetésre?
2014. febr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
ne hallgass az idiótákra! nem lesz semmi bajod tőle. nyomjad csak!
2014. febr. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Levezetés?Ôszintén szólva fogalmam sincs!Utolsó:elég bíztatóak a szavaid!Azt mondod,hogy 200 szem nem "végezne ki?"
2014. febr. 12. 01:40
 14/19 anonim ***** válasza:
Látod ez a baj hogy fogalmad sincs az egèszről. De nyomjad csak, nemgáz hogy levezetés nélkül hazavágod az egész hormontermelésed, majd ràjössz idővel. Az utolsó pedig irónikus volt de sajnos annyi eszed nincs hogy mögé láss :D
2014. febr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Már most is akkora vagy mint egy ház! Inkább picit szálkásítani kéne.
2014. febr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Arról nem beszélve hogyha tartalmaz hatóanyagot is a cucc amit kapsz szinte esélytelen 2 hónapig tolni. 1-1,5hónap utàn úgy fog fàjni a májad hogy beszarsz.
2014. febr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ez 68 kiló? :OOO
2014. febr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Majd meglátom mi lesz... utolsó jaja 68 kg vagyok,miért?
2014. febr. 13. 00:15
 19/19 anonim ***** válasza:
Ejha, úgy látom nem mindig vágtad le az iróniát. Hobbi szinten semmi értelme, csak b*szhatod azt, amit eddig sikerült felépítened (mellesleg nagyon rendbe vagy, nem értem az okát, hogy miért akarsz ilyen szart szedni). Olvasd el ha valóban érdekel, és ezek után dönts: [link]
2014. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!