Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lesz-e valami mellékhatása,...

Lesz-e valami mellékhatása, ha 2 hónapig Danabol-kúrába kezdek? Akik kipróbálták már kérhetnék egy kis felvilágosítást? Részletek lent

Figyelt kérdés

24 éves vagyok 170 cm 68 kg!Kb 5 éve(kisebb-nagyobb kihagyásokkal) de hobbiszinten kijárok edzeni a konditerembe!Eddig csak tápkiegeket szedtem,soha az életemben nem szteroidoztam!Úgy gondolom hogy már nem vagyok kezdő és elgondolkoztam azon hogy 2 hónapon keresztül elkezdjek danabolozni(kb 200 szem) hogy megdobjon egy kicsit a szer!Mit gondoltok?Ennyitől lesz-e valami egészségügyi problémám? Íme e jelenlegi kinézetem:

[link]

[link]

[link]


2014. febr. 11. 00:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Lesz.
2014. febr. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ettôl nem jutottam elôrébb!
2014. febr. 11. 01:31
 3/19 anonim ***** válasza:

most mit akarsz hallani? hogy nem lesz? Hátperszehogynemlesz. Rád is fér a kúra, 170 centisen nemnagyon vesznek észre a csjok, mi? ha már akkora az ember, mint a kutya ülve, legalább legyen kurv4izmos, hogy inkább átugorják, mint megkerüljék :D


Végülis, a danabol egy régóta bevont gyógyszer (vagyis eredetit nem lehet venni) és pont azért vonták be, mert túl jó volt a pórnépnek, nem volt semmi mellékhatása...


Pont az olyan zseniális gyúrósjózsiknál nem lesz, akik csak önmagában tolják,és darabra mérik az adagot. Hajrá! Nyomjad!

2014. febr. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, semmi mellék hatása nem lesz! Kizárólag azért tiltott a szer, hogy az unatkozó gyúrósok életébe vigyenek kis izgalmat azzal, hogy illegálisan kell megvenniük!

Amúgy meg jó alakod van, nem értem mért akarod tönkrevágni ilyen szarokkal...

Plussz ami még megjegyzendő, hogy nincs egy kúra, csak első kúra.

2014. febr. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

68kg vagy?

többnek nézel ki, jó alakod is van, azért remélem a lábad is oké :D

kék vagy zöld dana lesz?

levezető kúrád már megvan?

bocs h visszakérdezek...

gondolom lebeszélni már úgy sem lehet a szteroidról, de azért leirom én is: ne csináld :)

szerintem ennyitől nem lesz problémád, feltéve ha ennyinél meg birsz állni, és jó a levezetésed

2014. febr. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Máj- vese károsodás előjöhet, az alap h májvédőt szednél mellé, nem játékszer ez a szar. Amúgy hülyeség, vizet tart vissza, lehet bepuffadsz a 200szem után és örülsz, hogy +10kiló van rajtad. Aztán 1 hónap múlva meg kihugyozod. Másrészt, honnét veszed, hogy "eredetit" kapsz? Meg mondjam? Sehonnan. Teletömöd magad kitudja mivel.

Szteroidokat akarsz? Akkor vegyél szépen ampullásat, és szúrjad. Ha ahhoz meg nincs tököd, akkor ilyen szemetet ne egyél. Aztán vagy sikerül jót kifognod, vagy nem.

2014. febr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szemes cucctól semmit ne várj. Ami jön az fele annyi idő alatt el is fog menni mint ahogy feljött. Mellesleg jól írták előttem.eredetit kizárt hogy te itt kapsz, kint még van gyógyszertárban de neked onnan senki nem fogja behozni...ha te itt eredetit veszel az annyira lesz eredeti mint a görög deca meg a napo...évek óta megszűnt a gyártásuk. Mint versenyszinten sportoló testépítő, aki anno szintén beleesett a te hibádba, azt mondom kár az ilyen szemes szarokba időt és pénzt ölni. A komolyabb kúrák érnek csak valamit, de az is megfelelően összekombinálna, és az meg mocsok drága. Ha rám hallgatsz felejtsd el, ha meg kipróbálod akkor addig örülsz amíg érzed hogy jön a víz, te meg azt hiszed milyen király cucc, csinálgatod egymás után a kúrákat, egészen addig amíg bajod nem lesz, vagy pedig nem fog már hatni a dana... :) Te döntésed hogy hallgatsz rám vagy megtapasztalod.
2014. febr. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, elmélkedj rajta:)

Esetleg ha mégis belevágnál... Levezetéshez tamoxifen 20mg, meg lehet clostylbegit se ártana + legalon.

2014. febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Második kommentelő!Ink száradtál volna meg apád lábán,nem igaz h van időtök az oltogatásra!2 éves kapcsolatom van és megannyi nőm volt már!!

Tudom hogy már júliustól tiltott szer lesz minden szteroiddal kapcsolatos dolgok stb,épp ezért akartam most elkezdeni hogy addigra látszódjon valami!Jah és igen lábazok is!Kék danabolra gondoltam nem zöldre!Levezető kúra??Én csak 200 szemet be akarok szedni 2 hónap alatt és aztán visszatérnék a tömegnövelőkre!Azt mondják h ennyitől még nem lenne bajom!Többet már én sem mernék beszedni!Jah de mondjuk ez a baj,hogy honnét tudjam,hogy eredetit szednék-e..ez miatt nem biztos hogy belekezdek!Kösz a válaszokat!

2014. febr. 11. 14:02
 10/19 anonim ***** válasza:

Ha annyira tudod, h nem lesz bajod tőle, és nem kell levezetés akkor minek kérdezel itt? Hallgass akkor azokra akiktől mást hallottál, meg a haverod haverjának a haverjára, aki szerint nem kell semmi hozzá, szedj be egy zsákkal.

A Methandrosztenolon ugyan nem erős androgén napi 100mg 6 hetes szedése után 40-% al csökkent a plazma tesztoszteron szint, 20-30mg től nyilván nem esik le ennyire, de érdemes levezetni.

2014. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!