Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fehérjét vegyek?

Milyen fehérjét vegyek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, 15 kg-tól szabadultam meg..de még nincs vége! Diétázom és sportolok, gondoltam vennék edzés utánra valmilyen fehérjét..

1. Biotech v Scitek v micsoda ?

2. Milyen fajtát ?

3. Melyik ízlett a legjobban nektek ?

4. Szerintetek vegyek mellé HCA-t meg Pyruvate-ot ? ( L-carnitine-t szedek)



2014. febr. 7. 00:22
 1/6 Galaxis. ***** válasza:

[link]


Itt tudsz válogatni mi lenne neked a megfelelő. Vehetsz mellé zsírégetőket ha gondolod de ez ne menjen a fehérje kárára. Ezt úgy értem, hogy a zsírégetők is több ezere Ft és ne azért vegyél olcsóbb fehérjét, hogy meg tudd venni a HCA-t mondjuk.

2014. febr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Myproteint.
2014. febr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 tap bela ***** válasza:

A minőségi whey protein alapja a WPC80 minőségi koncentrátum, és nem a magas laktóz tartalmú WPC35, netán zsíros tejpor.

A minőségi fehérje nem tartalmaz hozzáadottan maltodextrint (glükóz polimerek), dextrózt, amely technikailag ugyan nem cukornak nevezettek, de ezek magasabb glikémiás indexüek, mint a fehér kenyér.



Főleg, hogy diétázol.......


A minőségi fehérjében nincsenek hozzáadottan olcsó töltőanyagok, mint pl. glicin, alanin és taurin. Ezeket az anyagokat azért teszik hozzá, hogy egy bevizsgáláskor magasabb fehérjetartalom mutatkozzon.

A minőségi fehérje kis mértékben vagy egyáltalán nem tartalmaz kukorica szirupot, hidrogénezett zsírokat (dairy creamer), mivel ezek igen olcsó anyagok, amelyekkel a fehérjéd ízét javítják, de közben tele vannak "rossz" zsírokkal és cukorral.

2014. febr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 tap bela ***** válasza:

1. Biotech v Scitek v micsoda ?


.... alapból és kapásból az első kettő helyett a micsodát vagy is alternatívokat keresnék....


2. Milyen fajtát ?


..... olyat ami nem tartalmaz hozzáadott cukrok valamelyikét (dextróz például).... de fenntebb leírtam...


3. Melyik ízlett a legjobban nektek ?


.... a fehérje íze az egy egyénfüggő. Sose ez alapján válassz, mert akkor az egésznek sok értelme nem lesz. Az igazán finom dologkat cukrokkal, ízfokozókkal lehet elérni. Te most fehérjét akarsz, vagy..... ;!



4. Szerintetek vegyek mellé HCA-t meg Pyruvate-ot ? ( L-carnitine-t szedek)


..... igen ezek is jók plusszban....

2014. febr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:) Tud mondani valaki márkát, hogy hol nézelődjek ? Most ezt ajánlották nekem : [link]
2014. febr. 11. 06:54
 6/6 tap bela ***** válasza:
Jééé ez csak 1800g?
2014. febr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!