Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Küldenétek nekem egy rendes...

Küldenétek nekem egy rendes fegyencedzés edzéstervet? Ami nem túl bonyolult?

Figyelt kérdés
Na szóval olyanra gondoltam hogy hetente 3x edzenék és vki lenne olyan kedves akkor az ismétlésszámokat is leírhatná. Nagyon kemény edzést tervezek, mert most nyáron csajozni fogok tehát szükségem lenne egy kis izomzatra. Köszi a válaszokat előre is :)

2014. febr. 6. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha elolvasnád a könyvet???
2014. febr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Minden szinten rettentő ostoba a kérdésed.

1.A könyvben ott vannak az edzéstervek és az ismétlésszámok minek másolnánk be újra?

2.A csajozás nem függvénye egy évszaknak és ami kell hozzá az elsősorban humorérzék,magabiztos fellépés és szociális,társasági ismeretek.A külső annyiban számít,hogy ne legyél törpe és ne legyél hájpacni a többi mellékes.Szóval ahelyett,hogy mellébeszélsz,kezdj el csajozni holnap macskajancsi:).

2014. febr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kemény edzést tervezel úgy, hogy arra nem veszed a fáradságot hogy kinyisd azt a nyomorult könyvet és elolvasd? Benne van minden.
2014. febr. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Először is, elolvastam már a könyvet de nem nagyon értem az egészet, mert én csak a gyakorlatokra összpontosítok. És amilyen edzéstervet találtam az egyik sem olyan ami nekem kéne, Egyik osztálytársam is ezt a három naposat csinálta, de ő nem tudta elmondani az ismétléseket, mert már abbahagyta kb 2 hónapja. Tudom hogy nem ezen múlik a csajozás, csak sajnos nem vagyok túl magas és ezért nem akarom hogy ropinak nézzenek és kiröhögjenek... egyébként meg nem vagyok hájas és szálkás is vagyok tehát már nagyon hamar látszódna az edzések eredménye.
2014. febr. 7. 15:15
 5/7 fGhw39-84th ***** válasza:
0%
Fegyencedzést csinálsz, hogy ne legyél ropi... ide egy akkora facepalm illik, hogy kilógna a képernyőről.
2014. febr. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem bonyolult ez. Van 6 gyakorlat, ha 3-szor edzel, akkor oszd el kettesével. Egy nap csinálj kettőt belőle. Először 1-szer 10-et , utána emeld 2*25, majd 3*40, vagy amennyit ír a könyv. Tőled függ, hogy milyen gyorsan tudsz haladni. Ha már az 1. lépés nem okoz gondot (a 3*40), akkor kezd el a 2. lépést.
2014. febr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
12:53! Nagyon köszi :) Ment neked az zöld pacsi! ;)
2014. febr. 9. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!