Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek mennyire befolyásolja...

Mr.Z85 kérdése:

Nektek mennyire befolyásolja az edzéseteket, ha depresszív a hangulatotok, mindig rossz kedvetek van, és netán szorongtok egyfolytában?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Amikor a barátnőmmel szakítottunk, 1-2 hétig így voltam, hányinger kerülgetett már a sok gyomorgörcstől, minden nap mentem futni, hogy enyhítsem a feszültséget és nagyon sokszor meg kellett állni, mert amúgy okádtam volna. Sokkal gyorsabban kimerültem a stressztől.

Most is vannak rossz napjaim, de ezek másképpen értendőek. Egyszerűen rossz a hangulatom és abszolút nem befolyásolja a teljesítményem és az edzésem se, mert azt ismételgetem magamba, hogy akkor is legyőzöm magam, bármennyire is fáj az edzés, akkor is még csinálok egy sorozatot, mert holnap megbánnám, hogy nem edzettem eleget. Így az edzés végére mindig sokkal jobban vagyok, mint elkezdésekor, amikor szar kedvvel csinálom.

2014. febr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Valter6672 ***** válasza:
Én ezért kezdtem bele az edzésbe keményen, mert barátnőmmel szakítottam 3 év után. Lefogytam 60 kilóra(186cmmel.) és elegem lett mindenből, kellett valami elfoglaltság. (Ez volt tavaly májusba) azóta is rendszeres edzek, életemmé vált. Most is vannak szar napjaim, általába olyankor a kajám az egyenlő a nullával, örülök ha betudok kapni egy falatot. + emelett elég érzékenynek tartom magam, ezért engem eléggé megviselnek az ilyen dolgok.
2014. febr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Grindelwald válasza:
Szerintem s legjobb hely az edzőterem vagy esetleg kűzdősport a bánat,feszültség levezetésére.nekem ha van valami bajom kétszer olyan keményen edzek és segít ideiglenesen túllendülni a holtpontokon
2014. febr. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!