Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás, most mi az...

Szálkásítás, most mi az igazság? .

Figyelt kérdés
Valaki azt mondja, hogy szálkásításban hülyeség szénhidrátot enni.. valaki pedig, hogy 1,5g-3g*ttkgval kell kiszámolni a napi mennyiségű szénhidrátot... most mit is kéne tennem? Én az utóbbi elvet követem, de mivel nem rég kezdtem, ezért nem tudom, hogy most melyik "jobb".. hogyha az első az igazság.. akkor mondjuk zabpehely helyett mit kéne ennem?
2014. febr. 4. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Elmondom neked egyszerűen. A szálkásítás a testeden lévő zsír csökkentését jelenti. Ezt csak úgy tudod megtenni ha a testtömeged csökkented tehát kalória deficitben vagy. Azt hogy ebből a tömegcsökkenésnek mekkora része zsír az dönti el hogy mennyi izmot tartasz meg. Nem az hogy mennyira kajálsz tisztán, vagy ch mentesen. A ch energiát ad az edzésekhez így keményen tudsz edzeni diéta alatt is és nem fog az izmaidhoz nyulni a szervezet diétázásnál. De mind különbözőek vagyunk valaki a kaloriadeficitben de magas ch-val tudja megtartani az erőt. Valaki kaloriadeficitben de magas zsirral tudja megtartani az erőt. Fehérjéböl nem érdemes 2g fölé menni mert afölött úgyis ch lesz belőle a szervezetben. Max azért éri meg mert jóllakottság érzését kelti igy kevésbé vagy éhes.
2014. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szálkásításhoz kalória minuszban kell lenned, hogy kinek hiszel az csak rajtad múlik, én azt javaslom válassz egy sportot amit szeretsz, párosíts hozzá heti 3*40-60 perc sétát bringát ami tetszik, és próbálj ki többféle étrendet, ketogén diétát, harcosok étrendjét stb stb ki kell tapasztalni nálad mi vállik be legjobban nem kell mindenki minden szavát szentírásnak venni, mindenki elfogúlt a sajàt szokásai mellett.
2014. febr. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!