Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vettem egy biotech-es BCAA-t,...

Vettem egy biotech-es BCAA-t, rá van írva a szedésénél, hogy 2 tablettát edzés előtt, kettőt utána. Pihenőnapokon hogy kell szedni? A 4 tablettát eloszlatva a nap folyamán, vagy egy adott időpontba egyszerre mind a 4-et?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 20:00
 1/3 tap bela ***** válasza:

Először is azt nézd meg 1 tabletta hány mg?

Ugyan is kb. 6g/adag az ideális. Edzés előtt és közben, pihenőnapokon étkezések közben.

2014. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1 tabletta 1 gram, de azt írja 4 tabletta az adag. Nem is ez a lényeg, ha többet kell, többet kapok be, hanem az, hogy pihenőnapokon egybe az összeset, vagy tablettánként (grammonként) elosztva?
2014. febr. 3. 21:04
 3/3 tap bela ***** válasza:

1 tabletta 1 gram, de azt írja 4 tabletta az adag. Nem is ez a lényeg, ha többet kell, többet kapok be, hanem az, hogy pihenőnapokon egybe az összeset, vagy tablettánként (grammonként) elosztva?



Először is fenntebb megválasztoltam. Másodsorban. nem mindegy,..... de hogy nem mindegy......

Ebben ha 200db / 1000mg-os tabletta van, akkor vettél 200g BCAA-at elég drága áron. A másik a BCAA már fenntebb leírtam minimum 6g alatt semmi értelme / adagban. Tehát minimum 6db edzés előtt, ha van pénzed, akkor minimum 6db edzés közben. Pihenőnapokon étkezésekkor minimum 6db. Pénz kérdése.


Ha a 4 tablattát elosztod napi szinten tehát 1 tabletta ekkor 1 tabletta akkor akkor semmit ne mértél el vele legalább is testépítő szempontból.

2014. febr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!