Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vékonyak a karjaim és vékony...

Vékonyak a karjaim és vékony a csuklóm is, de mivel sokat futok, kerékpározom és focizom a lábaim eléggé vastagok, izmosak, de a karjaim. Hogyan kezdjek neki a kar izmosításnak, hogy ne legyek ennyire eltorzult?

Figyelt kérdés
Emellett magas vagyok 185 cm,68 kg és 15 éves. Táplálkozásom megfelelő fogyasztok elég fehérjét. Itthon van egy 3 kg-s súlyzóm.

2014. febr. 1. 16:59
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:
74%

a 3kilós súlyzód jó lesz ajtót kitámasztani

vagy veszel felszerelést vagy kondi bérletet vagy fegyencedzzel majd eldöntöd,aszerint kell edzésterv.

de nem ám csak kar.


étrended legyen,neten találsz mintákat.

alapismereteket ha még nem olvastad akkor tedd meg.

2014. febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen igaz. Annó én is azt hittem,hogy a 3kg ér valamit, aztán évek óta azzal támasztom az ajtót,hogy ne csapkodja a huzat:D
2014. febr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szóval még kezdésnek se megfelelő?
2014. febr. 1. 17:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem. Még,ha valaki nagyon gyenge akkor is kell minimum 10kg/kéz.
2014. febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mivel szerintem nincs olyan gyakorlat, amivel ne menne nagyon könnyen tíz ismétlésnél több, így nem. Az alapismereteket, étrendeket tényleg nézd át, mert sokan csak azt hiszik, hogy jól esznek, aztán rájönnek, hogy mégsem.
2014. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem és kösz :D
2014. febr. 1. 17:19
 7/11 fanci2000 válasza:
Az úszással egyszerűen fejlesztheted minden testrészed de ha csak külön a kezedre szeretnéd akkor van sok gyakorlat rá a vízben is.
2014. febr. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az úszással nem leszel kifejezetten izmos.
2014. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
úszni hónapi 2x járok mivel a legközelebbi uszoda 55 km-re van és a legközelebbi konditerem is, a tanulás meg minden időmet elveszi így marad a fegyencedzés s valamikor talán beszerzek két 15kg-s súlyzót.
2014. febr. 1. 17:31
 10/11 anonim ***** válasza:
15 kg egyelőre neked sok lesz, de ha pakolósat veszel akkor idővel ott lesz az ideje. Kezdésnek 5 kg-val kezd és a 3 az tényleg kevés, de 10-el is sok lenne kezdésnek nemhogy 15. Vékony karjaidnak nem erölködnie kell hanem edzenie.
2014. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!