Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jumbo! (8,8 kg) tömegnövelő...

Jumbo! (8,8 kg) tömegnövelő készítmény adagolás? Napi hány adag javasolt? És hány hétre elegendő?

Figyelt kérdés
Más tömegnövelő készítmények , tippek ötletek érdekelnek. Nem rég kezdtem el edzeni! Már régen is próbálkoztam de nem igazán látszódott rajtam az eredmény ezért gondoltam kipróbálok különböző tömegnövelőket. Magasságom 184 cm súlyom 65 kg.

2014. jan. 31. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
mi lenne, ha előbb alapismeretekkel ismerkednél, és csak utána vásárolnál be cukorból, mikor már tudod, mire való...
2014. jan. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kérdésre akarok választ kapni nem az okosításért tettem fel a kérdést...
2014. febr. 1. 11:42
 3/3 anonim ***** válasza:

mégis milyen választ vársz, ha egyszerűen nincs értelme a kérdésednek, ha ismernél némi alapismeretet erről a témáról te is belátnád... ha eredményt akarsz ahhoz megfelelő étrend kell ha ez megvan, akkor jöhetnek a vödrös cukrok, de addig teljesen feleslegesen adagolod magadnak a vödrös cukrot, csak szépen lassan de módszeresen tönkre vágod az emésztőrendszeredet.

Tömegnövelő étrend az amitől nősz szépen, a jumbo, meg csak arra való, hogy edzés után pótold vele a tápanyagokat a szervezetedben, az egy gyors felszívódású ch, így szinte azonnal eljut az izomzatodhoz, és a szervezeted megkezdheti a regenerálódást, de nem a jumbótól nősz nagyra... maximum zsírosodsz tőle frankón ha túlzásba viszed.

2014. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!