Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelő készítmény?

Tömegnövelő készítmény?

Figyelt kérdés

Milyen tömegnövelő készítményt tudnátok nekem ajánlani?


Nagyon gyors az anyagcserém, és hiába eszek sokat, és hiába kondizom heti 4-5x is nagyon kis látszatja van.


Próbáltam már a SCITEC JUMBO-t, állítólag az annak is segít aki képtelen a hízásra, de ez sem segített semmit.


Milyen olyan készítmény van, amivel tudok tömeget növelni, viszont nem káros az egészségre? Koksz, és egyéb ilyen- olyan szurimuri nem játszik :).


2012. nov. 5. 18:11
1 2
 1/11 Takumi ***** válasza:
Gaspari Real Mass.
2012. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 dirtboy ***** válasza:
tömegnövelő étrenddel próbálkoztál már vagy csak a tömegnövelőket veszed?
2012. nov. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy napi kajádra lennék kíváncsi illetve a testsúlyodra, mert sokan rosszul lövik be az étrendet. Először ezt kéne tisztába tenni.
2012. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ilyen specifikusan nincs étrend összeállítva, viszont próbálok minél többször enni egy nap, 2-3 óránként.
2012. nov. 5. 18:21
 5/11 dirtboy ***** válasza:
akkor meg is van az oka hogy miért nem hízol.
2012. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
67Kg vagyok, 185cm körüli magassággal. Igyekszem nagyon odafigyelni, viszont ha 2-3 napig bármi miatt nincs időm odafigyelni rá, akkor akár fogyok is.
2012. nov. 5. 18:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Az "igyekszem odafigyelni" és a "sokat eszem" nem kategória. :) Kérek egy napi menüt!
2012. nov. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most látom csak, hogy mit írtál korábban. Valóban megvan akkor a bűnös. Neked minimálisan napi 140-150g fehérjét be kéne vinned és 350g szénhidrátot. Bár mivel ilyen magas vagy és vékony, neked mehetne akár több szénhidrát is, amennyit bírsz. Az egyes ételek fehérje/szénhidrát/zsír tartalmát itt tudod megnézni például:

www.kalóriaguru.hu (nem írtam el, hosszú az "ó").

De leginkább csirkemell, hal, tonhalkonzerv (saját levében) sovány túró, tojás adja a fehérjebeviteled, szénhidrátból pedig zabpehely, rizs, suliban pufirizs, esetleg teljes kiőrlésű kenyér, durumtészta, burgonya menjen.

2012. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Vegyes nagyon, mert ami talán illik is ide, az rizs, és csirkemell, rántott hús.


Reggel 2-3 szendvics, ebéd rántott hús, vagy mirelit hús, van, hogy hasábbal, akkor mondjuk 3 óra múlva ismét, majd este 5-6 melegszendvics.


Most már én is látom, hogy elég átlagos, viszont amikor a sietős napok vannak, akkor akár reggeli nincs, csak ebéd, majd este valami amit találok, de ilyenkor mindig azért átlagon felüli a mennyiség.

Aztán gyakran gyorsétterem is van a palettán.


Tudnál ajánlani egy megfelelő étrendet?

2012. nov. 5. 18:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]

2012. nov. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!