Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzés mellé érdemes...

Fegyencedzés mellé érdemes kreatint vagy aminosavat szedni?

Figyelt kérdés
3 hete kezdtem el a fegyencedzést.fegyencedzést. Több haverom konditerembe jár,először azt mondták rá hogy nem ér semmit a sittes módszer,de mikor mutattam nekik pár gyakorlatot a könyvből és 42-es felkarral nem tudták maguk szűk fogásba 15x felhúzni,na meg nem ment 20x az egykezes fekvő akkor néztek értelmesen. :) Azt ajánlották hogy szedjek az edzések mellé kreatint,aminosavat,meg valamilyen fehérjét.Az első 2-3 hónap után miután már bemelegedtek az izmok és az ízületek ,utána már érdemes szedni ezeket?
2014. jan. 30. 02:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Kreatint az elején ne.

Menjen edzés után tejsavófehérje (mehet reggel is akár, ÉTREND-től függ), így meg az amino teljesen felesleges, mivel a fehérje is aminokból áll.

De ezek mind mit sem érnek ha nincs normális étrend.

2014. jan. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

20 egykezes fekvőt nyomol?


Hmmm...


Egyél húst, külön aminosav nem kell.. ha akarsz edzés utánra gyorsan felszívódó tápanyagot, akkor szerintem tojás proteint fogyassz, ez 'tiszta'.


Kreatin mindn sporthoz jó kiegészítés.

2014. jan. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem még messze nem megy a 20 egykezes fekvő,nem azt írtam.Nekik mondtam hogyha olyan kemények akkor nyomjanak le belőle 20at,de még 1 se ment nekik :)
2014. jan. 31. 00:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, ez így reális. Ezek olyan gyakorlatok, amiknek egyáltalán a viszonylag szabályos kivitelezése.. 1-2 ismétlés már egy egész komoly összpontosítást és erőszintet feltételez.

1lábas guggolás, 1kezes fekvő.. mondjuk ezeken van értelmük, terhelni is kell az izmokat, hát ezek adnak terhelést.

2014. jan. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!