Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » ICF szerű 5x5-ös teljes test...

ICF szerű 5x5-ös teljes test edzés programról vélemény?

Figyelt kérdés

[link]


Csak angolul találtam meg a lényege, hogy pl. heti 3szor kell guggolni 5x5 és fokozatosan növelni a súlyokat. Elvileg jó erőemelő és testépítő program mivel minél erősebb valaki annál nagyobbak az izmai. Valaki próbálta már? Vélemények?


2014. jan. 24. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Végre valaki normális edzéstervek után nézz és a triumvirátusra koncentrál!
2014. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el a kommenteket? En szivesen csinalnam csak gerincferdulessel nem szabad 5-öket guggolni. Az egyik legjobb kezdo program. ( attol kezdo hogy ugy lett megtervezve hogy rengeteg izmot pakoljon rad)

A sulyokat akkor kell emelni ha az 5x5 ismetles megy az adott sullyal siman. Tehat nem mesz fel piramisban az utolso sorozatban max sulyra hanem ugyanazzal csinalod vegig.

2014. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minel többet erösödik valaki annal nagyobbak az izmai.
2014. jan. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó program, tényleg baromi sokat hoz erőben is, tömegben is. Én annyit módosítottam rajta, hogy A nap guggolás, B nap felhúzás. Valamint A nap evezés, B nap lehúzás csigán.


Heti 3x guggolni nagy súllyal, meg egyik edzésen még utána felhúzni nagy súllyal, nem épp jó a deréknak. Akár milyen szabályosan, övvel csinálod, szétcsesz. Elég 2x guggolni, 1x felhúzni, mind a 3-mat külön napon. Ha úgy érzed nem elég, B napra berakhatsz egy lábtolózást.

2014. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hét alatt adott 4 kilót.És sokkal erősebbé tett.
2014. júl. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Jó program lehet, de nekem a guggolva emeléstől az aranyerem jön ki... :(
2016. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!