Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tesztoszteronszint növelése...

Tesztoszteronszint növelése mindenféle szerek nélkül?

Figyelt kérdés

Lehetséges? Hogyan? Persze, olvastam a builderen hogy vannak mindenféle cuccok amik nem doppingszerek de nekem ez csak hablaty. Nem érdekelnek az ilyesmi dolgok, fehérje meg vitamin az jöhet de mást nem szeretnék.


Mit tanácsoltok?

Köszi előre is!:)


2014. jan. 21. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
olyan ami növeli a tesztót olyan nincs, még az étrend kiegészítô sem, a tesstó fokozók valójában ösztrogén gátlók :) rendes ételek is vannak ilyen hatással, pl a káposztafélékm
2014. jan. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem.

Dohányzás befolyásolja a tesztoszteronszintet?

2014. jan. 21. 12:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nem próbálod meg megérteni a hablatyot?
2014. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

max úgy,hogy ha olyan környezetbe kerülsz hosszabb távra ahol napi szintű az agresszió a verekedés a vita az érdekeid megvédése,pl börtön.

egy idő múlva alkalmazkodik a tested az agyad a folyamatos éberséghez,az erőszakhoz a harcra készséghez és növekszik a tesztoszteron szint is.

esetleg a napi szintű küzdősport edzés, sok sparringgal,bunyóval is okozhat természetes emelkedést,ha vágysz a fejlődésre és alkalmazkodsz,nem megtörsz és kimerülsz,mert utóbbi esetben inkább csökkenni fog.

2014. jan. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!