Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet-e elérni bármilyen...

Lehet-e elérni bármilyen eredményt mindenféle szerek és étrend kiegészítők nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyjából 3 hónapja kezdtem el edzeni, viszont nem sok fehérjét eszek, csak ami benne van az ételekben. Edzéstervem sincs, akkor csinálom, amikor kedvet kapok hozzá, ez néha naponta 2-3 óra is. Viszont még semmi eredményt nem tapasztaltam. Miért van ez?
2013. júl. 21. 00:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Lehet valamennyi eredményt elérni, DE

* Egyéni étrend kellene kiszámolt tápanyagokkal, mert különben elég hamar megállhatsz a fejlődésben. Ennek az alapja az étrend, 10 emeletes házat sem tudsz felépíteni 5 db téglából.:)

*Rendszeresen kell, heti kb. 3 edzés, és nem ártana egy edzésterv is mert így csak összevissza emelgeted a súlyokat és lehet aránytalan leszel

*2-3 óra az túl sok, lehetőleg max kb. 1 óra alatt végezz, mert utána már beindul a regenerálódás.

Ha 2-3 óráig bírod tolni akkor valamit rosszul csinálhatsz és jóval kisebb hatást érsz el vele


Érdemes lefotózni magadat, lemérni az adataidat, mert különben nem fogod csakúgy látni szabad szemmel az eredményt, mert nem napról napra nő számottevően az izom, viszont mindennap látod magad.

2013. júl. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Osynho ***** válasza:
100%

Összefoglalva: gyakorlatilag mindent rosszul csinálsz és csodálkozol, hogy nincs eredménye. :D Ráadásul tisztában is vagy vele.


"nem sok fehérjét eszek, csak ami benne van az ételekben"


A fehérje általában az ételekben van. :D Nem értem a hibát.

2013. júl. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Lehet, csak ahogy írták: rövidebb edzések, gondosan összeállított étrend.
2013. júl. 21. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

lehet tápkieg nélkül is eredmény, de étrend nélkül nem fog menni! HA nincs meg a kb 2g x ttkg fehérje, akkor mégis mi a rákból építsen izmot a szervezeted? Csak gondold át.

kb 1-1,5 óra bőven elég egy edzésre, ha ennél több, akkor nagyon nem csinálod jól és intenzíven. Akkor az csak pinalegyezés!:)

2013. júl. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Hátőőő....


Nézzük ép ésszel ezt a nagy testépítő étrend mizériát:


Közepes színvonalon élő, közepes agyi kapacitással rendelkező átlag magyar paraszt étrend:


pl:

-1. vajas-párizsis kenyér

-2. zöldségleves, tökfőzelék

-3. Zsíroskenyér, paprika,paradicsom

-4.tökfőzelék


ezen szemetek és társaik millióképpen variálhatók.


Ehhez képest,ha egy olyan ember aki nincs beleb.zulva a testépítésbe, de szeretne izmosodni,vagy szálkásodni,akkor is jobban jár,ha megeszik egy nap 15 deka csirkét rizzsel,zöldségekkel,és kb 3-4 tojást.

Eddig se halt bele abba,hogy kb 0 fehérjét és csak rossz minőségű ch-t meg egy vagon cukrot evett,ezek után pedig szépen elkezd izmosodni attól a fehérjétől ami egy 30kilós gyereknek sem lenne elég a "nagykönyv" szerint.


Persze aki komolyan gondolja,annak nem árt betartani a dolgokat,de most egy csóró 14 éves gyereknek hiába ajánlgatjuk a 2 kg csirkét egy nap.


1 gramm fehérjével nyugodtan be lehet tömegelni, rohadtul nem fog látszani a változás.

Ne értsetek félre,értem én a dógot,csak leírtam a véleményem. Monteznek és a többi mesternek. (nem irónia)


Kérdező:

Így semmi értelme. Nincs kedved inkább focizni?

2013. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
1g x ttkg fehérjével semmire nem mész! Nem viccből írom, amit szoktam.
2013. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
ja és egy 60 kilós embernek ez csak 120 g fehérje (a 2 g x ttkg). Nehogy olyan marha nehéz legyen már ezt bevinni bakker!
2013. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Te már lehet, hogy nem,de aki eddig 0 grammot vitt be,annak neb@sszamámegazég,hogy nem ér semmit.

Nyilván egyszerűbb a sémát betartani,de ha csak azok néznének ki jól akik csontra kiszámolt kajával "dolgoznak", nem sok testépítő lenne a világon.

2013. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Aki keres 120 rugót,és ebből elmegy 70.000 lakás meg autótörlesztésre,annak lehet,hogy fejtörést okoz...főleg ha gyereke is van.
2013. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Nem, más sem izmosodik kevés fehérjével. Rengeteg ember küszködik évek óta a termekben, több száz ilyet láttam, hogy semmit nem fejlődnek évek alatt, mivel tojnak a kajára.

A lóvéra meg lehet panaszkodni, de attól az nem úgy van, hogy jaj a szervezetem megsajnál és akkor kevés fehérjével is fejlődök. A biológia nem ilyen megértő. Nincs lóvé, nincs izom, ez ilyen egyszerű, hiába a felháborodásod.

De tőlem vitatkozhatunk még pár oldalon keresztül, engem nem győzöl meg, nekem majd 3 évtizedes edzési tapasztalatom van.

2013. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!