Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet-e elérni bármilyen...

Lehet-e elérni bármilyen eredményt mindenféle szerek és étrend kiegészítők nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyjából 3 hónapja kezdtem el edzeni, viszont nem sok fehérjét eszek, csak ami benne van az ételekben. Edzéstervem sincs, akkor csinálom, amikor kedvet kapok hozzá, ez néha naponta 2-3 óra is. Viszont még semmi eredményt nem tapasztaltam. Miért van ez?
2013. júl. 21. 00:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nem vagyok felháborodva.

Vitatkozásnak sem mondanám.

Csak azt nem értem,hogy ha a szervezeted nem sajnál meg akkor miért lehet az, hogy 10 izmos emberből 9 azt se tudja mi az étrend,és a mikor ettél utoljára húst kérdésre is csak annyit mondanak,hogy szerdán meg pénteken.

Nem akarlak meggyőzni,csak ki ne találjuk már,hogy mindenki megeszi a 2gramm fehérjét aki izmos,mer rögtön behányok. Akkora sötét állatok vannak a teremben,úgy kell vadászni olyat,akivel mondjuk lehet 2 mondatot váltani valamiről.

Nem az általános nézeteket akarom megdönteni,azt már megdöntötték a cigányok,meg azok,akiknek fél kg csirkére sincs pénzük.

Tehát:

Az izom fehérjéből épül,de az átlag táplálkozásnál a 20 dkg csirke is jobb és épül tőle az izom.

2013. júl. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Osynho ***** válasza:

"aki eddig 0 grammot vitt be,annak neb@sszamámegazég,hogy nem ér semmit."


Aki eddig minimális fehérjét vitt be, az agonizált. A szervezete a túlélésért küzdött, alultápláltságban szenvedett (még ha egyébként meghízott, mint a disznó a sok szénhidráttól, akkor is). Ha bevisz mondjuk 1g-ot (most a mennyiség majdnem mindegy, a lényeg, hogy normálisabban kezd táplálkozni), akkor azt már eléri, hogy nem egy beteges, fáradékony, zombi legyen. Ahhoz hogy valaki érdemben fejlődjön, több kell! Nem elég nem meghalni, hanem a fejlődéshez szükséges tápanyagokat be kell vinni. És igen ez nem olcsó, de szükségszerű. Egyébként, ha egy átlag magyar étkezésből kivesszük a hulladék elemeket, simán jut pénz arra a napi 50-60-70dkg húsra.

2013. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Osynho ***** válasza:

"Csak azt nem értem,hogy ha a szervezeted nem sajnál meg akkor miért lehet az, hogy 10 izmos emberből 9 azt se tudja mi az étrend,és a mikor ettél utoljára húst kérdésre is csak annyit mondanak,hogy szerdán meg pénteken."


Mi számít izmosnak? Mutass egy olyan embert, aki szar testalkatból csinált egy jobbat, úgy, hogy minimális fehérjét vitt be.

2013. júl. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem tudok képet mutatni.

Izmos alatt azt értem,hogy normális sportos fizikuma van.

Van rajta tömeg. Nyilván messze van,egy pl. 2 éve testépítő,tápkieget is fogyasztó,eleget pihenő és keményen edző "társától",de még pólóban is látszik rajta,hogy edz.

Van karja,melle,combja,vádlija,válla.

Nem kövér ,nem satnya féreg.

Sportos,izmos,jó kiállású. Így értem.

2013. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Osynho ***** válasza:
Van rajta tömeg, tehát az, ami genetikailag kódolva és az életvitele alapján lehetséges. Ez ok, de ez nem testépítés. :)
2013. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy félreérthető vagyok. Pontosan tudom az alapokat, 5 éve foglalkozom ezzel a sporttal,van étrendem edzés utáni fehérjém-vitargo-m stb...

Nem cáfolom mi kell egy jó fizikumhoz,cáfolja ezt sok mindenki a kinézetével. Nem hinném,hogy genetikán múlik.

Azt szerettem volna kifejezni,hogy fogalmatlan hülyék is néznek ki jól. Ennyi.

Tehát a kérdésem: biztos láttatok már számtalan izmos embert(nem testépítő szintűt),és szerintetek ők mindannyian megeszik amit kell?

Mert akkor én rohadtul rossz megyében élek.

2013. júl. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Kis pénz kis foci. Ennyi. Nem mindegy, hogy mit értünk izmos alatt. Még én sem vagyok az, nincs arcom magamra ezt mondani, pedig 1985-ben kezdtem.
2013. júl. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Oké.
2013. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Osynho ***** válasza:

Nem vagy félreérthető, de nem értesz engem. De bizony, hogy a genetikán múlik! És a hülyéknek is lehet jó genetikájuk. :) Van aki jól táplálkozik, edz és mégis vézna, keskeny a válla, nincs vádlija, csirkemelle van. Ha nem adja fel a dolgot, akkor persze változtathat rajta. Más emberek meg alapból izmosak, mert ezt örökölték, és a genetikai adottságuknak megfelelően néznek ki. Ha ők kezdenének edzeni és helyesen táplálkozni, akkor még jobb lehetne a felépítésük.


"Tehát a kérdésem: biztos láttatok már számtalan izmos embert(nem testépítő szintűt),és szerintetek ők mindannyian megeszik amit kell?"


Nem, ők a szerencsések. És ők lehetnének brutál felépítésűek, ha komolyan vennék. :)

2013. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Meg van tárgyalva! :)
2013. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!