Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehet-e elérni bármilyen...

Lehet-e elérni bármilyen eredményt mindenféle szerek és étrend kiegészítők nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyjából 3 hónapja kezdtem el edzeni, viszont nem sok fehérjét eszek, csak ami benne van az ételekben. Edzéstervem sincs, akkor csinálom, amikor kedvet kapok hozzá, ez néha naponta 2-3 óra is. Viszont még semmi eredményt nem tapasztaltam. Miért van ez?
2013. júl. 21. 00:31
1 2 3
 21/23 Osynho ***** válasza:
Öcsémet tudom felhozni példának, aki Pesten él és vega a barátnője, tehát képzelheted mennyi húst eszik. :D Persze amúgy se figyel oda a kajára és inni is szokott haverokkal. Emellett ülő munkát végez és kocsival jár mindenhova. Mindezek ellenére akkora vádlija és combja van, hogy nekem nincs akkora, aki edzek és rendesen kajálok. És nem zsír, hanem izom. Emellett nyeszlett a felső teste és vékony karjai vannak, hozzá kis pocakkal. :) Genetika.
2013. júl. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 26. 20:00
 23/23 anonim válasza:
3 hónap alatt semmi nem fog látszani erről ne is álmodj, és ne edzs 2-3 mert az neked még sok, elég másfél órát... és oszd be a napodat, és minden izomcsoportot mozgass meg, és tarts be a pihenőnapot, és egyél sok csirkét halat marhát tojást zöldséget gyümölcsöt, és szőlőcukrot. amúgy meg igen lehet étrend kiegészítők nélkül is, csak időigényes, de megéri, én 2 éve gyúrok étrend kiegészítők nélkül és már nagyon szép kidolgozott testem van, szóval évek kemény munkája, sok sikert és kitartást kérdező :)
2014. febr. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!