Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Féll éve edzek (tömegelek)....

Féll éve edzek (tömegelek). Baj ha nem futok?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Vicces
2014. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kellene egy kis ilyen fajta mozgás én is elkövettem ezt a hibát, 1,5éve tömegelek az állóképességem meg 0, futok egy kicsit már esek is össze, most kezdtem el kicsit kardiózni
2014. jan. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor mit tanácsolsz mit, mikor csináljak ?
2014. jan. 18. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha extrém ektomorf alkat vagy és iszonyat nehéz pár deka tömeget is felszedni magadra, akkor elég heti 1 futás.

Ha annyira nem megerőltető a tömegelés, akkor mehet heti 2 akár 3 is.

2014. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
[link] hát ilyen voltam igen ektomorf vagyok akkor elég egy héten 1 futás ? és hány órat ? és pihenőnapokon vagy edzés napon ?
2014. jan. 18. 17:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez szép, én is kb így néztem ki régen.

Neked elég egy futás egy héten. Pihenőnapon.

Csinálj szerintem intervall futást. Az jó mert van benne sprintelős rész is, felpörget, de van nyugis rész. Javul az állóképességed. Csinálsz ilyen intervallt vagy 2 km-en keresztül, aztán meg mondjuk még 2 kilóméter kocogás az úgy elég. De ha régen futottál és nem nagyon bírod akkor kezdd rövidebb távval, aztán növeled folyamatosan.

2014. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!