Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan gyúrjam ki magam?...

Hogyan gyúrjam ki magam? Bővebben lent.15f

Figyelt kérdés

Szeretnék izmos lenni : kockahasat ,meg nagy bicepszeket, tricepszeket. Szóval hogy kezdjem el , milyen edzéstervvel ,mit csináljak , konditerembe nem nagyon akarok mert még 15 vagyok.

Nem súlyókat akarok emelgetni , mert ugytudom az ilyenkor még nem egészséges. Hülye válaszoktól , oltásoktól kíméljetek.

Köszönöm előre is.



2014. jan. 17. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szórj lisztet a földre, feküdj bele, fordulj meg benne háromszor, utána tegyél magadra 2 csipet sót, 25 gramm élesztőt, majd verj a fejedre 2 tojást, ha ez megvan kell egy sodrófa, biztos van aki nem szeret, őt megkéred és szívesen végigmegy vele rajtad. Utána kelesztünk, lefekszel 1 órára, majd felkeltünk, végül 30 perc sütő vagy szauna.
2014. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2014. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább tanulj!

Edzeni ráérsz akkor, amikor már tudsz helyesen írni.

2014. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hogy értelmes választ is adjon valaki :


Ha nem akarsz súlyokkal edzeni -> Fegyencedzés


Fegyencedzéshez viszont kéne egy húzódzkodó, meg még pár cucc ami a könyvben van. Általában nem bírják sokáig a tinik ezt a fajta edzésmódszert.


Bár szerintem jobban haladnál súlyokkal (mint pl én, mert én is 15 vagyok de már elég jól nézek ki és csak fél éve kezdtem)


Egy jó edzésterv is KELL, mert semmi értelme ha nincs benne rendszer, szóval keress azt is. (Ha te keresed meg és te állítod össze, az a legjobb.)


Üdv.

2014. jan. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm. :)
2014. jan. 24. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!