Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kb mennyi idő hogy ilyenre...

Kb mennyi idő hogy ilyenre gyúrjam ki magam?

Figyelt kérdés

[link]

Most ektomorf vagyok, fél éve kondizom csak nem volt jó az étrendem és kb eddig semmit sem ért.


2013. márc. 27. 18:14
 1/8 anonim válasza:
Rengeteg. Főleg így, hogy semmit nem irsz le milyen az edzésterved meg ilyesmi, dobd el a gondolatot hogy hamar igy fogsz kinézni mert ez évekbe fog telni!
2013. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szteroidok nélkül hardgainerként, elkell hogy keserítselek, de soha. Szteroidokkal megy, de azt meg nem javaslom. Normál genetikával 20 kiló izom az 4-5 év kemény edzés és jó étrend, ez a csávó meg van vagy 90 kiló. Jah és az a 4-5 év után már sokkal lassabban fejlődsz, olyan lassan, hogy örülj hogyha feljön 1év alatt másfél kiló izom...
2013. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Sok év!

Függ az életmódtól,munkahely,akarat,na meg persze nem elég havonta rákölteni 20 - 25.000 ft-ot ,hogy így nézz ki.... ! :)

2013. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kox nélkül valószínűleg soha, kivéve ha nagyon jó a genetikád.
2013. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=wZtjf1hCEvk

Mondjuk ha az sikerülne ami ennek a srácnak az jó lenne. Nem muszáj akkora néger állatnak lennem.

Ami óta járok edzeni azóta meg nőttem is kicsit. Kb 2 éve csinálom a suli konditermébe arra emlékszem hogy 9.ben voltam 165 centihez 45 kiló körül, most pedig olyan 180hoz vagyok 60 valahány kiló.

Fekve egyszer kimegy a 60 kg, szóval erős se vagyok olyan nagyon a konditól.

Ha semmi sem működik koxolni is hajlandó vagyok, mert egyszerűen nem akarom tovább élni ezt az életet semmi féle képen.

2013. márc. 27. 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem kell egyből a kox -hoz nyúlni !

Legyen egy tuti étrended és meglesz az eredménye!

Nincs olyan ,hogy egyik hétről a másikra megnőlsz !

KITARTÁS!!! :)

2013. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

már bocs de a testépítés nem csak arra jó h ki lesze lgyurva hanem megtanit kitartani, szellemi egészségre, ha koxolni akarsz akkor azzal nem csak testileg de szellemileg is kárositod magad.

Ha nem birod ki türelemmel akkor inkább el se kezdd!

2013. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsónál ott a pont!

Ment a zöld kéz haver !

2013. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!