Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Igaz, hogy kb 44-45cm a max...

Igaz, hogy kb 44-45cm a max felkar méret naturálban?

Figyelt kérdés
Én 2 éve edzem de komolyabban csak 1,5 éve és most szálkásan 39,5 a karom(hidegen) és 35 ről indult, akkor nekem is lehet még egy 44 es ugye?
2014. jan. 14. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 43 a karom és érzem hogy még fejlődhetek én ojan 32 röl indultam
2014. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A maximum szálkásán kb. annyi.

Illés Norbinak és Lénárd Lajosnak is akörül van!

2014. jan. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen szabály, hogy mekkora lehet. Pl. egy 220 cm-es embernek arányosan nagyobb lehet, mint egy 170 cm-esnek. Attól is függ milyen csontozatú az illető, szóval genetika, ha nagyon szerencsés vagy 48 max egy 180 cm magas közepes csontozatú embernél kb 90-95 kg körül. (Nem versenyszintű szálkássággal)
2014. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy igaz, ne higgy el mindent amit azok mondanak akik nem edzenek elég keményen, nem figyelnek a kajára és nem fejlődnek, ezért azt hiszik hogy aki izmosabb náluk az kokszos. Illés Norbinak és Lajosnak brutál alacsony testzsírszázalék mellett úgymond versenyformában annyi, tehát azon kívül "csak szálkásan" 48, sőt Lajosnak 50 fölött is volt már...
2023. jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!