Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elmehetek így kondiba? Vagy nem?

Elmehetek így kondiba? Vagy nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy elég túlsúlyos lány vagyok, 165 cm és 75 kg. Szeretnék elkezdeni edzeni, már egy jóideje diétázok, de nem merek elmenni edző terembe... nagyon hülyének néznek ott, ha ilyen ducin bemegyek oda? értem, hogy edzeni mennek oda az emberek, de attól félek, hogy kiröhögnek az izmos, vékony lányok-fiúk :(
2014. jan. 8. 21:52
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:
100%
nem fognak kinevetni de még ha ki is nevetnének nem jobb pár hónap alatt ledobni a felesleget és utána bomba testtel élni?
2014. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kinevetnek akkor mi van? Aki kinevet az egy idióta. Aki idióta, annak meg miért érdekel a véleménye?
2014. jan. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is lány vagyok és félek kondizni menni :D Ha esetleg a közelben laksz, mehetnénk együtt :)
2014. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sir Sarcasm ***** válasza:
Szerinted tökéletes emberekkel van tele a konditerem? Én egyszer voltam konditeremben, de emlékeim szerint nem volt mindenki maga a tökély. Első lépésként pedig megtehetnéd azt, hogy nem adsz túlzottan mások véleményére.
2014. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
ez egy általános probléma mikor értitek meg az emberek teleszarják hogy hogy nézel ki.szerinted aki odamegy veled foglalkozik?megsúgom nem.hát akkor kivel?saját magával!nézegeti a formáját koncentrál feszeng,veled senki sem foglalkozik sad world..
2014. jan. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Rohadtul nem foglalkozik senki a masikkal.

Nem azért fizetem a bérletet hogy másokat nézegessek..

Maximum ha ordít rólad hogy fogalmad sincs mit csinálsz és hasznalod a gépeket azt nem nézik jó szemmel.

Amúgy az odajárók háromnegyede zsíros/vékony/löttyedt stb.

20/F

2014. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szergej55 ***** válasza:
Mi ez az általános félelem a teremtől, mindenkori kérdezők? Valahol mindenkinek el kellett/kell kezdenie.
2014. jan. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sírj otthon, hogy kövér vagy attól biztos jobban lefogysz mintha edzenél.
2014. jan. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azért egy 75kg os hölgy még nem az a nagyon kövér... es amúgy a legtöbb teremben férfi uralom van, hidd el, ahogy besétál egy hölgyemény a sok izzadt fickó közé, hirtelen mindenki szemében megszépülsz... kivéve annak aki direkt a pasikat stíröli...
2014. jan. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem 165 centihez a 75 kiló nem is olyan húdekövér..

Amúgy ha nem egy lepukkant putriba mész ahova csak a kisebbségiek és börtöntöltelékek járnak, akkor nem fognak sem kinézni, sem lenézni vagy kiröhögni, ha meg normális helyre mész és látják hogy esetleg bénázol, akkor oda is mennek kedvesen és segítenek neked , szóval ilyenektől felesleges tartanod. Maximum azokat nézik le akik nem tesznek semmit a testükkel, és inkább vígasztalják magukat otthon ülve miközben 150 kilósan azzal a szöveggel hogy " sok sztereoidos barom, nemfogok sztereoidozni és éhezni azért hogy lefogyjak".

2014. jan. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!