Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 2 hónap edzés után mehet kreatin?

2 hónap edzés után mehet kreatin?

Figyelt kérdés

Üdv !

Az lenne a kérdésem, hogy mehet-e kreatin 2 hónap edzés után ?


2 hónap volt teljes test átmozgató, most 2 hónapja osztott edzéstervvel edzek.


Az lenne a kérdésem, hogy használhatok Kreatint ?

Mennyire látszana meg ?


Nagyon pontosan beállított precíz étrendem van !

Kiegészítőkkel !


Magasságom : 172cm és testsúlyom 67kg !


Válaszokért megy a zöld kéz, természetesen aki normális választ ad és nem fogyatékos !


2014. jan. 7. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még várnék.
2014. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Sokan mondták, hogy látják nagyon keményen dolgozom és mindent beleadok, ezért mondták nekem 1-2 ember kezdésnek csináljak egy kreatin kúrát és majd tömegelés végén is egyet !


Pénzem lenne rá, nem akadály, csak megérné-e ? Lenne valami + változás ?

2014. jan. 7. 19:38
 3/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy lenne lehet hogy nem az emberek nagy részének működik én még régebben toltam egy monohidrát kúrát 74 röl felszaladtam 82 re erősebb nem nagyon lettem csak vízes :/ (szóval én nekem például nem dob nagyot de ember függő)
2014. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Feleslegesnek tartom! Sőt visszásnak!

Most még, kezdőként, az első évben nélküle is villámgyorsan tudsz fejlődni. A kreatin semmit nem tenne ehhez hozzá.

Ellenben ha majd egy év múlva belassul a fejlődésed nem tudsz majd mihez nyúlni, nem lesz már olyan átütő ereje egy kreatin kúrának, hogy átlendítsen a holtponton!


Szóval én szerintem jelen helyzetben felesleges, hosszú távon meg kifejezetten negatív következményekkel jár!

2014. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kakao01 ***** válasza:
sokat nem veszíthetsz vele ha tolsz egyet, de nem kell csodákat várni
2014. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kakao01 ***** válasza:
inkább vennék bcaa-t vagy glutamint
2014. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem kell, azért először legyen egy 8-10 hónapos edzés múltad, de az se baj ha 1-1,5 év. Mint itt írták már, csak azt tudom megerősíteni.

Most még aránylag jól fejlődsz, ha letolnál egy kreatin kúrát, nem éreznél akkora differenciát, mivel alapból is jön a tömeg.

1-2 év múlva, ha már megáll ez a kezdeti nagy mértékű fejlődés, hónapok óta egy szinten stagnálsz, akkor kell belevágni, akkor hoz nagy (persze kinek mennyit, relatív) eredményt, sikerül átlendítenie egy holtponton. Erősebb is leszel tőle, tömeget is hoz, és ez a kezdő lökés még a kúra után jó pár hónapig fejlődéshez vezet. Persze ez sem folyamatos mértékű, minél több idő telik el, annál lassabban veszed észre a változást. Eltelik 3-4 hónap, jól betömegeltél, diétázol egyet, majd megint mehet a tömegelés, mikor megállsz benne, jöhet a következő kreatin kúra. Ha ilyen fél éves tömegelési ciklusokat tartasz, akkor 2 kreatin kúra is belefér egy tömegelésbe, 1 az elején, 1 a végén.

2014. jan. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt nem alakul ki az agy izom kapcsolat, szerintem még várj majd kb. fél év edzés után, mert így nem hozná azt amit kellene
2014. jan. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem fehérje+ch elég !Majd 1 év után próbáld meg!
2014. jan. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!