Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Üdv! Hiper mass 5000 vettem...

Üdv! Hiper mass 5000 vettem és mellé tökéletes páros e a Creatin ph x + Amino FUEL? Azért kérdezném mert alapban tartalmaz már 3250 mg Creatine Monohydrtatot. Nem lesz úgy sok?

Figyelt kérdés

2013. dec. 26. 23:54
 1/5 clint ***** válasza:

tökéletesen túlárazott felesleges vackokat vettél...

gyümölcscukor+szölőcukor+kevés fehérje+kreatin a hypermass... azaz nem éri meg.

A ph kreatin és az amino is tipikusan az a dolog amiből egy kapszulában szinte semmi nincs amit érezned kellene mégis kidobsz érte többezret...

2013. dec. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 clint ***** válasza:
jah és egy adag kreatin 5grammnál kezdődik...
2013. dec. 27. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tap bela ***** válasza:

Rossz termékeket vásároltál össsze.

Egy tömegnövelő amiben van pár gramm fehérje és mérhetetlen mennyiségű cukor (bárhoyg is hívhatjuk).


Minden alapanyag bizonyos mennyiségben hathat!!!

Tehát a creatint ugyebár kb. 5g/nap az amino esetében mondjuk a BCAA/EEA 6-15g/adag. Ehhez mérten nézd meg mit vettél, és abban 1 adagra mennyi hatóaynag van?!?!


Szerintem nem érte meg.

2013. dec. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
oké oké.. De mellé megy a tejsavó fehérje. Nem az volt a kérdés hogy milyen sz*rt vettem. Creatinról volt szó :) De azért én sem vagyok annyira amatőr hogy ne tudnám hogy mennyi fehérjére van szükségem. Valamint cukor..szénhidrát.. Hát nekem pont erre van szükségem ugyanis az ideális testsúlyom 70kg lenne és 53kg voltam 4hónapja. Köszönhetem a "szar" szánhidrátnak híztam elég sokat. jelenleg 60kg vagyok.
2013. dec. 28. 16:37
 5/5 tap bela ***** válasza:

Köszönhetem a "szar" szánhidrátnak híztam elég sokat. jelenleg 60kg vagyok.



Ennek csak örülni lehet!!!

.... de ugye azzal is tisztában vagy, hogy a testtömeg növekedés nem egynelő az izomtömegnvekedéssel....(!!!!!)


Nem mindegy.

2013. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!