Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tomegnoveles alatt napi 3szor...

Tomegnoveles alatt napi 3szor iszok gainert. Mi van akkor ha epp nincs edzes napom?

Figyelt kérdés
akkor eleg 1-2 alkalommal inni?Felek a zsirosodastol...

2014. jan. 7. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
CSAK EDZÉS után kéneinni, ilyen cukros szarokat nap közben normális ember nem iszik!
2014. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Reggel izsok egyet a zab melle.Masodikat edzes utan:harmadikat meg munkaba megiszom.


ha ez igy nemjo akkor elfogadoma tanacsokat.kezdo vagyok

2014. jan. 7. 13:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Tömegnövelő csak edzés után, a gyors ch máskor nem jó, főleg az inzulinszintnek! Reggel, napközben fehérjét igyál, ne tömegnöelőt! Ha kell ch is, tegyél a fehérjéhez zabot, darált zabot!
2014. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Félsz a zsírosodástól, de azért iszod a tömegnövelőt ész nélkül!

A tömegnövelő csak edzés után menjen, máskor soha!

2014. jan. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ugy nemtudok kaloria pluszban lenni.

Egesz napom a munkarol,sulyoz vagy kuzdosportol szol.Ezek mellet meg suli is....Egesz allo nap csak futkosok ide oda es egetem a kaloriakat...

Mindegy akkor lemegyek 2 adag turmixra naponta.aztan meglatom hogy alakulok.

Elmeletileg ha heti 1 kilot hizok az optimalis nem?

2014. jan. 7. 14:08
 6/8 A kérdező kommentje:
Sracok en ektomorf vagyok.nekem 4-5 Gramm ch tskg kozel sem eleg a hizashoz.3 eve nyomatom ezt a sportot.tudom meg kezdo vagyok.Elegge elvagyok keseredve mert nagyon nehezen hizok.szterkohoz nemakarok nyulni.csupan a megoldast keresem...
2014. jan. 7. 14:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem értetted meg, amit írtunk.

A tömegnövelő nem arra való, hogy azzal legyél kalóriapluszba, arra a szilárd kaja való.

A tömegnövelő lényege, hogy gyorsan felszívódik, ezért isszuk KIZÁRÓLAG edzés után.

Napközben és pihenőnapokon nem kell a gyors felszívódású szénhidrát, ami a tömegnövelőben van. Szilárd kaja kell; csirkemell+rizs+zöldség, hogy a legegyszerűbb verziót említsem.


Csak edzés után igyál tömegnövelőt!

2014. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A megoldás az, hogy továbbra is iszod a tömegnövelőt, de csak edzés után.

Reggelire, illetve bármikor máskor kiegészítőnek csak tejsavófehérje vagy esetleg táplálékhelyettesítő mehet, ami nem ugyanaz mint a tömegnövelő.


Szilárd kajából vidd be a szükséges makrotápanyagokat!

Simán lehet enni annyi rizst és zabot, hogy meglegyen a 7-8gch/testsúlykilogramm is akár.

2014. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!