Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan szedjem nitro gain...

Erikcr7 kérdése:

Hogyan szedjem nitro gain lean muscle gainert? (porban)

Figyelt kérdés
Hello 15 éves leszek 58kg 172cm magas és azt szeretném hogy jobban nézek ki..De nem tudom hogy szedjem nem tudnátok segiteni hogy egy nap hányszor és pihenő napokon is.
2013. aug. 12. 15:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Leginkább sehogy, az egy cukorkupac, már ha a Biotech-es nitro gain-ről van szó. Vannak jobbak, amikben 30% feletti fehérjetartalom van.

Ha mégis ezt vetted már, akkor neked elég edzés után 100g, kb két adagolókanál. Máskor nem kellene ezt kajálni, mivel gyors szénhidrátot tartalmaz. Tehát edzés után legyen, máskor pedig szilárd kaja. Étrended legyen:


Tömegnövelő étrend: legyen napi 2-2,5g x testtömegkg fehérje és 5-6g x testtömegkg szénhidrát (ch). Ezekből az alapanyagokból kellene nagyrészt összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, marha, hal), tojás, sovány túró, protein tápkieg.

ch:zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészta, teljes kiőrlésű kenyér, sok zöldség

zsír: omega3, lenmagolaj.

2013. aug. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
148g hány evőkanáL?
2013. aug. 12. 21:16
 3/15 anonim ***** válasza:
Na, ezt leírtam, hogy két adagoló kanál az 100g. Akkor mennyi kb 150g? Ne csesszél fel, hogy nem érted.:)
2013. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De nekem nem adtak hozá adagoló kanált!:)
2013. aug. 13. 11:57
 5/15 anonim ***** válasza:

Pedig tuti van benne, csak sokszor az aljára kerül.

Ha nincs, akkor mérd ki konyhai mérlegen.

2013. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És ha nincs zsirmentes tej 05%-os tej nem jó?És csak ezdés után kel szednem étkezések közt nem kel?
2013. aug. 13. 22:12
 7/15 anonim ***** válasza:

Vízzel kellene, mert tejjel elrontod a felszívódását.

Csak edzés után igyad.

2013. aug. 14. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És bubis ásvány vizel nem lehet?Mert sajnos babánost vettem és azt nem nagyon birom meg inni csapi vizel de ha muszály akkor meg iszom!
2013. aug. 14. 12:42
 9/15 anonim ***** válasza:

azzal nem kellene, mert szétrobban a shakered..)

Akkor igyad sovány tejjel, ha másképpen nem megy, én csak leírtam, hogy miként jobb.

2013. aug. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Oké köszi!És nem tudnád meg mondani hogy kb ez menyit fog hozni nekem izomba?
2013. aug. 14. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!