Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit szoktatok enni egy nap?...

Mit szoktatok enni egy nap? és hányszor? Ne kamu sztendert kaját írjatok Pl : csirke -rizs! Hanem az átlag?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ezt eszem, csirke+rizs :D Mit írjak?
2014. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én ma egész álló nap csak marhapörköltet ettem rizzsel ls savanyúsággal, mert volt egy csomó.

Olyan ötször vagy hatszor ettem belőle, de most már csak kilenc felé fogok megenni egy tégely (250g) bakonyi zsírszegény túrót.

2014. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
minden nap csirke rizs?nem hánysz tőle? :)
2014. jan. 5. 19:04
 4/7 anonim ***** válasza:
4 éve eszem csak, és imádom, néha csalok, de pl most diéta van, úgyhogy nincs csalás 5 hete :D
2014. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb. 40-féleképpen tudom elkészíteni a csirkét + rizst, azaz majdnem másfél hónapig ehetek minden nap más ételt és akkor még nem beszéltem a különböző zöldségekről, salátákról, savanyúságokról...

Akkor miért unnám meg?

A vajas kenyér szalámival változatosabb?

2014. jan. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jól megsütött csirke+rízs+uborka. Ez a legjobb és nem unom meg.
2014. jan. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
uborka! kockákra a kígyó ubit ,fűszer?
2014. jan. 6. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!