Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő után van eredménye...

Mennyi idő után van eredménye a fegyencedzésnek?

Figyelt kérdés
Konkrétabban: Ha becsülettel csinálom az edzéstervet, és megfelelő étrendet társítok hozzá szénhidrát- és fehérjedús ételekkel, akkor elérhetek egy strandképes felsőtestet a nyárra?
2014. jan. 3. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Elérhetsz, de attól függ honnan indulsz.
2014. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én még nem értem a könyv végére de ez a fajta edzés jó mindenre.

A lényeg az hogy egy ismerősöm már 2 éve csinálja ezt és neki azért fél év alatt lett változás bőven.

Ő annyiból tért el a könyvtől hogy eljárt úszni mellette heti 1-2 alkalommal, és nála elsősorban a fogyás volt a cél. De ő jó 10 hónap alatt elég sokat változott, meg ő ne a leírt edzéstervet követte hanem kitapasztalta hogy mi az amit jól tud csinálni az elején és mi az amit kevésbé és aszerint összeollózta a dolgokat. De lehet tartani a leírtakat is. Még nem tudom pontosan mert eddig csak gyors átlapoztam a figyelmes olvasás végére még nem értem, de sok helyen hallottam hogy elég sokat ér ám.

Tehát nyárra már elérhetsz valamit.

Amire figyelj oda hogy ne hajtsd túl magad.

2014. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem mindegy honnan indulsz..és hogy mi neked a strandképes.

Fejlődni fogsz de ennyi idő alatt hatalmas eredmény nem lesz.

2014. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!