Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyi idő alatt lesz látható...

Mennyi idő alatt lesz látható eredménye a kar edzésének?

Figyelt kérdés

És melyik módszer a leggyorsabb? Csak mert megelégeltem azt az iskolában hogy "hú neked nincs karizmod? stb..."

13 vagyok, fiú, de mindenki mindenhol legalább minimum 15-nek néz...


2013. szept. 19. 18:43
 1/2 anonim válasza:

16éves kor alatt nem egészséges súlyzózni szerintem, de nem vagyok orvos...elég ha fekvőtámaszozol. :)

jahh, és a kar vastagsága önmagában nem mérvadó, nekem pl 35cm-es bicepsem van, és többet nyomok fekve is meg minden gyakorlatnál nagyobb súllyal doolgozok, mint egy haverom akinek 40centis karja van. :) még fiatal vagy nem kell aggódni ;)

2013. szept. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

15 éves kortól már simán lehet súlyzózni, de te még egyelőre saját súlyos edzést nyomj, mondjuk fegyencet.


A "mennyi idő alatt" kérdésekre pedig továbbra sem lehet normál választ adni. Étrend, edzés, genetika, életmód, ezektől mind függ.

2013. szept. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!