Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fegyencedzésnek kihagyhatóak...

A fegyencedzésnek kihagyhatóak az első lépései?

Figyelt kérdés
A fegyencedzés azt írja hogy minden gyakorlatból kezdjünk a legelső lépésekkel. De azt is írja hogy minden gyakorlatban az első 3 lépés terápiás szakasz. Szerintetek muszáj az első 3 lépéssel bohóckodni, vagy kezdhetek nyugodtan a teljes fekvőtámasszal, teljes húzódzkodással stb ? Attól ugyan úgy el lehet érni a mesterlépéseket ?
2013. dec. 24. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ellehet, dejobb szoktatni az izületeket és izolálni a gyakorlatokat.
2013. dec. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem muszáj. Nekem a falnál végzett fekvőtől pl fáj a könyököm a sima fekvőt meg évek óta csinálom és nem fáj tőle... teljesen értelmetlen az a gyakorlat.
2013. dec. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy az első lépések, ahogy te is írod, egy teljesen edzetlen embernek készültek, hogy ő is fel tudja építeni fokozatosan a lépéseket. Aki már évek óta sportol, és akár izomépítő edzést is végez, annak szerintem teljesen felesleges kisebb terheléssel szórakoznia heteken át, mert csak leépül.


Ne kezdjen a legeslegelsővel, ha az neki túl könnyű, de ne is ugorjon neki egyből annak, ami szerinte már simán megy, és pár hét után már jön is a következő lépés, mert nem hiába vannak meg a könyv erre vonatkozó alapelvei. Ha úgy érzed, az egyik lépésből már simán megy a legmagasabb szint, akkor a tisztelet kedvéért egy pár hétig csináld az előtte eggyel-kettővel lévő lépést, aztán haladj tovább a könyv szerint. Ne legyél túl izgága, vagy ha nem megy a fejlődés az egyik lépésben, akkor tudni fogod, hol keresd a hibát.

2013. dec. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!