Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vagytok ilyen erősek?

Vagytok ilyen erősek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=uTaLLY7ed1k

nektek menne?


2014. jan. 1. 17:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kérdező:


Egyik sem szabályos a 2. már majdnem de nem fér bele ennyi ingás sem!

2014. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

mindenkitől elnézést kérek rossz a link... http://www.youtube.com/watch?v=WXY2c_Ej_ak

ez akart volna lenni a második:D rá szavatok ne legyen!!!:P

2014. jan. 1. 18:07
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen ez már jó de ezt rendszeres edzéssel 1-2 év alatt el lehet érni!
2014. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 kakao01 ***** válasza:
mert amúgy a súly számít...
2014. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 SSanchez ***** válasza:
Utolsó linkedbe is belekötnék, ez már sokkal szabályosabb, de egy szabályos ismétlés az úgy néz ki, hogy van ugye az emelés, közben a felkar, könyök nem mozdul el, mozdulatlanul áll, felső holtponton kicsit ráfeszít és lassan engedi le. Neki mozdul a könyöke így az első váll és besegít, valamint negatív szakasznál úgy ejti le. Én sokkal inkább megnéznék egy olyat, ahol 30-40 kg-val szabályosan (!!) csinálja. Az sokkal jobb.
2014. jan. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagy cucc, szabálytalan is. Kisebb súllyal jobban megtudná dolgoztatni az izmait és testépítésben ez a lényeg. Többre tudom értékelni azt, ha valaki nagy súlyokkal húzódzkodik.
2014. jan. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem. Nem bicepszezek 60 kilóval.
2014. jan. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Na jó,neki már elnézem:) amúgy nem menne.de nem is izgat,ki milyen erős.Mindenkinél van erősebb,ez ilyen dolog.
2014. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A 3 alapgyakorlatot leszámítva szerintem ezért nincs értelme a súlyokat nézni. Nehéz meghúzni azt a határt, ahonnan már szabályos egy adott gyakorlat.
2014. jan. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!