Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, fizikailag mennyire...

Lányok, fizikailag mennyire vagytok erősek? Sportoltok is valamit?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 16:45
 1/4 anonim válasza:
én kisebb koromban 7-8 évesen 2 kg-os súlyzóval "játszottam".:)Most 15 éves vagyok és 168 cm és 72 kg,de az izom(persze nem mind a 72 kg:).Kézilabdára járok és otthon súlyzózok meg felüléseket csinálok majdnem napi szinten + csak a szabadban futok(de azt csak hétvégén)
2012. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Régen jártam edzőterembe, de sérülés és költözés miatt abbahagytam, de súlyokat nem emeltem, mert nem akartam nagy izmokat. Kosaraztam régen, most naponta futok, kerékpározom, tornázok. 165 cm-hez vagyok 54 kg, de főleg izom van rajtam.

20/L

2012. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Heti 5× járok boxolni,valamint itthon szoktam erősíteni: felülések,fekvő,guggolás,súlyzó.

Sajnos nem nagyon látszik:( 172cm 52kg

17L

2012. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Heti mozgásadagom:

1 alkalommal 1 óra úszás

2 alkalommal másfél-két óra jóga (egy hatha-jóga és egy gerincjóga)

1 alkalommal 1 óra spinning


Ezen kívül kerékpározás, túrázás és barlangászat, de azok időfüggőek (mármint nem időjárás, hanem időmennyiség...)


Nem tudom, mennyire vagyok erős, a budapesti női átlaghoz képest biztos, hogy jobb az állóképességem, mert azt elég gyatrának látom, ha végignézek az utcaképen.

Magamon viszont érzem, hogy lehetne még jobb, úgyhogy igyekszem minél többet tenni érte.

2012. okt. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!