Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » VALAMELY KÜZDŐSPORTOT ŰZŐK!...

VALAMELY KÜZDŐSPORTOT ŰZŐK! Mit sportoltok és megbántátok hogy elkezdtétek?

Figyelt kérdés
Tanulságok az adott sporttal kapcsolatban? Vagy jó tudni valók??
2012. márc. 2. 16:25
 1/9 lee12 ***** válasza:

box 1.5 éve

nem egy világrengető klubb így nem nagyon vertek el de már magabiztosabb vagyok az utcán(nem pofázok meg semmi csak tudom hogyha kell megtudom magam védeni)

2012. márc. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hmm... az jó

A boxban hányféle ütés van leírod nekem őket?? (az előző kommentelő)

2012. márc. 2. 17:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Én thai boxolok egy igen neves hazai csapatnál(nem írom le a nevét, nem reklám). Itt vegyesen tanulunk thai boxot és van külön box edzés is, hogy ne csak a rúgásokban legyünk jók. Tanulságok, hmmm nem is tudom. Megtanított tisztelni a sportolókat, és mindenki mást is, hogy ne a látszat alapján ítéljek meg embereket(8 évvel fiatalabb és 10-15 kilóval kevesebb gyerek első küzdelmemkor úgy 'elvert', hogy csak pislogtam ki a könnyet a szememből:D).


Akaraterőt is kaptam rendesen, hisz az elején én sem nagyon bírtam az edzéseket mint bárki más, viszont edzésen megtanulja az ember legyőzni a fájdalmát, és már csak azért is végig csinálja a gyakorlatokat.


Nagyon jó állóképességem lett, és elégedett vagyok a testemmel is(nem vagyok olyan izmos mint egy gyúrós, de viszont nagyon lazák az izmaim és "használhatóbbak".


Azt tanácsolom, hogy ha valami megtetszett akkor menj el és csinálj meg egy edzést, nézd meg miújság. Ne tartson vissza az, hogy esetleg az ottaniak kinevetnek vagy majd jól megvernek, komoly és normális edző mellett és normális edzéseken nem ilyen emberek vannak, mindenki nagyon barátságos és segítőkész.

2012. márc. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen mennék én Thai-boxra már évek óta, dehát nem engednek el...
2012. márc. 2. 18:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Ki nem enged el és miért?
2012. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A szüleim. Mert meg vannak győződve róla hogy a box egy agresszív sport és a thai-box az egy idióta sport mert az ember csak kínozza magát rajta. :(
2012. márc. 2. 20:37
 7/9 anonim ***** válasza:
ha ezzel vissza tudnak tartani az anyádék, nem is neked való a bunyó.
2012. márc. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kösz
2012. márc. 2. 23:34
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos hát kb minden sportban 'kínozza' magát az ember, mindegyiknél ott az erőlködés és a fájdalom, aminek meg lesz a gyümölcse. A küzdősportok pedig épp hogy nem tesznek agresszívvá, hanem ellenkezőleg. És örüljenek neki hogy nem drogozni meg piázni meg cigizni akarsz inkább, hanem sportolni...
2012. márc. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!