Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzésben muszáj mindent...

Fegyencedzésben muszáj mindent az első lépéstől kezdeni?

Figyelt kérdés
A fegyencedzésben aszt írja Wade, hogy minden gyakorlatot az első lépéstől kezdjünk. De én nekem van egy kis sport múltam (kondiztam pár hónapig, utána meg fekvőtámasz, tolódzkodás, és húzódzkodás ment pár hónapig).Ezért gondoltam hogy nem-e kezdhetnék rögtön a teljes gyakorlatokkal (teljes fekvőt, teljes guggolást stb) ? Vagyis mindent az 5-dik lépéstől kezdenék. Lehet-e így csinálni ?
2013. dec. 30. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:

ajánlom figyelmedbe a 307. oldalt.


amúgy ha eddig fekvőztél: nem hiszem hogy a könyv szerinti fekvőt csináltad: kezek teljesen a test mellett. 2-1-2-s sebességgel.

kezd csak az elejétől

2013. dec. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ezt a könyvet a totális parasztvakítás kategóriába sorolom bárki bármit mond... 6 alapfyakorlat amit elméletileg mindenki ismer és csinál is általános iskolában testnevelés órán. Az a része tetszik és oké, hogy ha valami új gyakorlatot szeretnél akkor abba nem beleugrunk, hanem az alapoktól felépítjük, de annak az embernek akinek van spor múltja, teljesen szükségtelennek tartom szórol szóra betartani egy ilyen túlhipeolt hülye könyvet... judoztam 11 évet, gyerekkorom óta rendszeresen guggoltam, kézenálltam, lábemeltem, húzódzkodtam, fekvõtámaszoztam stb stb de soha nem parázta túl egy edzõm sem annyira mint itt sok fegyencedzés szakértõ...
2013. dec. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jah és 2 êve karcoltam a 125 kgot rendszertelenûl szemetet ettem mégse ment tönkre egy izületem sem...
2013. dec. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A másik meg szerintem az, hogy amikor Wade börtönbe került biztos vagyok benne hogy nem égette ott magát a falas meg a női fekvőkkel, meg a gyertyás gagyisággal.
2013. dec. 30. 09:09
 5/7 anonim ***** válasza:
muszáj ezt kétnaponta megkérdezni? :D
2013. dec. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
abban is biztos lehetsz, hogy Wade papa nem létezik
2013. dec. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha Wade azt írta volna a könyvbe, hogy edzés előtt egyél meg 2 kanál tiszta libazsírt, akkor te minden kérdés nélkül befalnád?
2013. dec. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!