Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzésben ki lehet...

Fegyencedzésben ki lehet hagyni az első lépéseket?

Figyelt kérdés

Van 4 gyakorlat:

Fekvőtámasz- első lépése a Falnál fekvőtámasz

Guggolás- első lépés guggolás gyertyaállásban

Húzódzkodás- első lépés Függőleges húzás

Lábemelés- első lépés térd felhúzás

Aki olvasta a könyvet tudja mik ezek.Na de ezeket a gyakorlatokat ki lehet hagyni és kezdeni a második lépésnél mind a 4 gyakorlatot ? Vagy ink kezdjem az első lépésnél.


2013. máj. 4. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem teljesen egyénfüggő. Akár kihagyhatod az első 3 lépést is, attól függetlenül a célodat még elérheted vele. Igazából szerintem azért kezdi ilyen könnyű gyakorlatokkal, hogy a) ráállítsa az izületeidet a feladatokra, b) hozzászokj a gyakorlatok helyes kivitelezésére, c) akiknek akár a 2. lépés is megerőltetéssel jár(pl. súlyosan elhízott emberek vagy sérülésből lábadozók) felvegyék a gyakorlatok ritmusát.

Szóval, persze, ki lehet hagyni az első lépéseket, ha úgy érzed. Nem ez fogja befolyásolni, hogy eléred-e vele a célodat, vagy sem.

2013. máj. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne hagyd ki, mert később, más gyakorlatokat is ki fogsz akarni hagyni. Szerintem azt a három hetet rá kell szentelni az első lépésekre. Három hét ide vagy oda, mire eléred a mesterlépéseket, nem három hét fog eltelni, hanem minimum három év, ha nem több, vagy lehet, hogy soha nem éred el azokat
2013. máj. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mr.Z85 válasza:
Ki lehet,de nem ajánlatos
2013. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sága ***** válasza:
Szerintem kihagyhatod én is kihagytam aztán semmi bajom se lett,mondjuk az is igaz hogy én már a fegyencezés előtt is edzettem.
2013. máj. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!