Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetséges cél lenne nyárra?

Lehetséges cél lenne nyárra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már nagyon rég tervezgetem, hogy elkezdek edzeni mert a nemzetvédelmi egyetemre szeretnék menni, és azért oda nem árt a jó kondi..Mindig megfogadom, hogy na most elkezdem.. így, a pincénkben már van egy komplett konditerem meg rengeteg tömegnövelő, fehérje, vitamin áll itthon hasztalan..de most az újévvel tényleg el szeretném kezdeni..

Jelenleg 72-74kg/190cm között mozgok, az étrendemet már megcsináltam 7ttg ch val mivel nem egoból de nagyon jó genetikám van..Ehetek bármennyit a kockahas mindig megvan, szóval nem igazán zsírosodom, de az izom jól jön fel..

Jó étrenddel heti 3 súlyzós és 1 kardio [kettlebell/futás] edzéssel elképzelhető lenne júniusra a 80-80kg? Olyan havi 1,5kg os súlynövekedésnek örülnék..Vagy másképpen kérdezve 7hónap kemény edzés jó kajával, jó genetikával azért már látványos kinézetváltozást eredményez?



2013. dec. 26. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
1,5kg-Ba már rendesen jön zsír is.
2013. dec. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jó a genetikád már látható lesz, havi 1,5 kg növekedés ideális!
2013. dec. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az már sok 1,5kg
2013. dec. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Havi 1,5 kg? Szerintem kezdőknek oké, az nyárig 9 kg, nem vészes.
2013. dec. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy nem jön zsír, de 190 centihez az a 3-4 kiló nem egy nagy szám, egy gyors diéta és mehet tovább a tömegelés.
2013. dec. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ezzel most még több lendületet adtatok:D le akarom magam havonta fotózni, hogy hogy alakul ez a 6-7hónap
2013. dec. 26. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Naturban 1kg felett már sok a zsír szerintem,kivéve ha nincs jó genetikád de akkor nem fog tisztán 1,5kg jönni. :):):) De amúgy reális :):):)
2013. dec. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!