Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha rengeteg édességet eszek,...

Ha rengeteg édességet eszek, de nekiállok edzeni, akkor nyárra szép lesz a popsim, combjaim és a hasam?

Figyelt kérdés

Nagyon édesszájú vagyok. Ha átlagot kéne mondani, akkor azt mondanám, kb annyi édességet eszek, mint napi 1 tábla milkacsoki. Ezen kívül eszem normális adat reggelit,ebédet,vacsit. Nincs nagy problémám a testemmel, sőt. Sokan dícsérik az alakomat. Én viszont észrevettem, h egy pici felesleg ment a hasamra és a combomra. A célom, h mire rövidgatyós idő lesz, addigra szép formás legyen a popsim, és lemenjen az a pici felesleg a combomról. Ja meg hogy az alhasam izmosodjon. Így is tetszem magamnak - és másoknak is- de mégis szeretnék tökéletes lenni.:) Szóval. Ha mindennap edzek 30percet a taposógépen, és csinálok 30 lábemelést, akkor lehetséges, h 2 hónap alatt tökéletes legyek, ha közben ugyanúgy eszek édességet?

20/L


2013. márc. 19. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebből így tömegnövelés lesz, formásodni fogsz és izmot felszedni.
2013. márc. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Umm... kizárt.


Az a "pici felesleg" valószínűleg a sok csoki miatt van, ami mennyiség egy napra nem sok, de ha minden nap megeszed, az már nem jó. Ha így idáig eljutottál, szerinted mi lesz később? Jön még pár "pici felesleg", és ezzel a nulla edzéssel nyárra szép folyós alkatod lesz. Kedves előző, te is felejtsd el a "formásodás" szót, mert nincs. Izomfelszedés és zsírleadás van, na meg zsírfelszedés ha nem akaratlagos folyamatról beszélünk. A kérdező éppen ezutóbbit igyekszik összehozni.

Szóval: mit is akarsz? Fogyni vagy izmot építeni? Egyszerre nem megy érdemi mértékben.

2013. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is eléggé édesszájú vagyok. Neten szoktam nézni torna gyakorlatos videókat. Péntek Enikő- youtubeon vannak fent neki videói. Azokat szoktam csinálni.

Én alapból vékony vagyok viszont a combomnál hátul a fenék résznél nem olyan feszes. Emiatt kezdtem el tornázni.

És közben szoktam enni édességet. Sajnos nem tudok róla lemondani, ez van. 1-2 hónap alatt egész szép eredményt lehet elérni azokkal a videókkal. Persze ha közben úgy is eszel hozzá, pl egy kicsivel több fehérjét eszel. Mondjuk annyira nem értek ezekhez.:D

2013. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A cukor is egyfajta függőség... Ráadásul nagyon káros. Sajnos ha álompopót akarsz, akkor ezt a durva mennyiséget le kell csökkentened, az tuti. Viszont nem kell teljesen lemondani róla! Szokj rá a gyümölcsökre, édesítővel édesített zabos, tk liszttel készült sütikre, ha már valami édesre vágysz.
2013. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!