Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne elérni, hogy...

Hogyan lehetne elérni, hogy szép feszes fenekem legyen?

Figyelt kérdés
Az alakommal teljesen meg vagyok elégedve, izmos, nincs rajtam felesleg, de a fenekem plöttyedt (ez farmerban nem látszik, de fürdőruhában már igen). Mit lehetne ez ellen tenni? Csinálok "popsifeszesítő" gyakorlatokat, lábemelgetés stb, már majdnem egy hónapja, és semmi változás. Érzem, hogy izmos, de mégis plöttyedtnek látszik:/
2013. márc. 9. 16:26
 1/8 Shai-Hulud ***** válasza:
37%

Én mindennapos kezelést alkalmaznék, esetleg naponta többször is.

A kezelések alatt simogatnám, finoman paskolgatnám, alkalomtól függően masszíroznám. Ez a gyakorlat garantáltan beválik, már néhány alkalom is látványos javulást eredményez.

A nagyon ritkán előforduló sikertelenség esetén természetesen az egész kúrát megismétlem.

Gondold meg, ilyen ajánlatot mástól nem kapsz!

:-)

2013. márc. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Olyan súllyal, amivel sorozatonként max 10 ismétlést tudsz csinálni : guggolás, kitörés, lábtolás, merev lábas felhúzás. De tényleg súly szükséges hozzá, a nélkül nem fogsz izmosodni, feszesedni.
2013. márc. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Öhö ***** válasza:
97%
Nem feltétlenül kell hozzá súly. Csinálj egy lábas guggolást és zárt lábas guggolásokat. Jobban feszesít mint bármilyen gép.
2013. márc. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy csináltad, hogy "izmos" vagy, de mégis még a "feszesítés" szónál tartasz? Seems legit.
2013. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat (és az első ajánlatát is;D) :)

Utolsó válaszoló: úgy, hogy ha befeszítem, és megnyomom, érzem, hogy nagyon izmos, de ha megnézem tükörben, mégsem tetszik. Valahogy lóg, vagy nemtudom hogy fogalmazzak.

2013. márc. 10. 16:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, ez alapján az lesz, hogy elég laza zsírréteg fedheti, azért lóg. Bár ha benyomja az ember megfeszítve, azért a legtöbb embernek kemény :D Mondanám, hogy képet de az nem biztos, hogy helyénvaló lenne :D
2013. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Képet nem rakok fel:P De google-n találtam egy képet, kb. ilyen: [link]

Mint a fehér bugyisnak, de csak a fenék része (az úszógumi nem)

2013. márc. 13. 17:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Izmos akkor lenne ha feszites nelkul kemeny lenne

Masreszt eleg lehetetlen hogy lehetnel iumos ha ilyen alapfogalmak sincsenek meg..

2015. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!