Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Aminosavakat miért csak diéta...

Aminosavakat miért csak diéta alatt használják a legtöbben?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Tömegeléskor én nem költök rá, mert anélkül is szépen lehet fejlődni, nem lenne jobba plusz aminoval sem. Próbáltam elégszer elhiheted. Viszont diétában jól jön.
2013. dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, kb értelmetlen, és drága!
2013. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 clint ***** válasza:

Mert egy adag fehérjeporral több fehérjét viszel be, vagy egy étkezéssel... tömegeléskor pedig több kalóriát fogyasztasz emiatt felesleges pénzkidobás, ahogy mondta Montez meg Sax vele is ugyanugy fejlődnél mint nélküle...

Diétában viszont én megmondom őszinten kisebb izomméret mellett még ugyanugy feleslegesnek tartom, mert kisebb izomméretnél nem lehet drasztikus izomvesztés, ahogy drasztikus kalóriamegvonás sem...

Egy közepes-nagyobb izomméretnél (pl 44-45 cm bicepsz) és nagyon szigorú diétánál hasznos lehet, mert mégis csak több vele mint nélküle és az izomvesztést akadályozhatja..

ilyenkor is csak a por alakuaknak látom értelmét, a tablettásnak...

2013. dec. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Serintem amit ejjel nappal lehetne hasznalni az a BCAA.Dieta alatt az en szamomra kotelezo! bar a glutamin is nagyon jo cucc
2013. dec. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dogmatix91 ***** válasza:

Én meg parasztvakításnak tartom ezeket a kiegeket. Persze nagyon szép és jó a plusz aminosav, de mégis kinek? Maximum versenydiétába tudom megérteni. Egyik ismerősöm is tömi magába a BCAA-t meg a glutamint, de látszatja nincs. Ezeknél már csak a CLA jobb, ami azt ígéri, hogy egyszerre veszíthetsz zsírt és építhetsz izmot a segítségével. :D

Naturalban szerintem teljességgel feleslegesek ezek a kiegészítők. Vitamin, fehérje alap opcionálisan meg ízületvédő, kreatin, edzés előtti energizáló. Szerintem több nem kell. Ha valakinek annyi pénze van, hogy nem tudja milyen kieget vegyen, az költse inkább marhahúsra.

2013. dec. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!