Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Létezhet hogy a scitec 100%...

Létezhet hogy a scitec 100% white fehérjétől fosok? 20 éves srác vagyok részletek lent

Figyelt kérdés

Kb 2 hete kezdtem el intenzíven edzeni, és azóta tömegelek, súlyzós edzéseket csinálok. Nem rég vettem egy darab fehérje port 200 forint körül scitec boltban. Erdei gyümölcs ízű volt. Na most ezt belekevertem 300 ml tejbe és jól összekevertem az egészet. Megittam. Ez kb etse 11 órakor volt. Reggel 8 kor hasfájásra keltem, feszítettet a belem, hányingerem is volt. Aztán mostanáig 11 óréig már háromszor sz*rtam, és úgy érzem még mindig kell. Többet ne vegyek fehérjét? Mindenkinél van ilyen hatás? Vagy mi az istentől vagyok sz*rul?


[link]



2013. dec. 16. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
és mi lenne, ha nem tejbe kevernéd, hanem vìzbe mint a többi nagyfiú?
2013. dec. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a fehérje felszívódását elcseszed a tejjel, másrèszt este 11 kor már minek fogyasztasz gyors felszívódású fehérjét, harmadrészt a tejet nem tudod megemészteni mert ember vagy... aki mást mond az meg debil :)
2013. dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy nem fotóztad be. Köszönjük a lényegre törő részletes leírást.
2013. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tejtõl fo*od össze magad, te. ... Vízzel igyad ha nem bírja a gyomrod!
2013. dec. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
11 kor este mi a fenéért iszol gyors felszív. fehérjét, istenem !
2013. dec. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!