Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vegán tömegnövelő étrend?

Vegán tömegnövelő étrend?

Figyelt kérdés
Joghurt, zabpehely.. Ezeket nagyon szeretem. Csak példa a kettő. 16eves 61kg . Soy pro-val ??!
2013. dec. 13. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:

a joghurt nem vegán, hacsak nem szójatejből van.


egyébként [link]

2013. dec. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En tul sok szojat nem ennek a helyedben mert nem tul egeszseges. Vegyel novenyi (nem szoja) feherjet, akkor ilyeneket hogy qinoa es amaranth, huvelyesek, rizs kukorica ilyenek, de főleg gyümölcsökből vidd be a szénhidrátot és a quinoa és társaiból a fehérjét. Valamint vegyél egy bcaa terméket mert a vegan etrend ennyiben marad alul a husevotol hogy a feherje amit beviszel nem tartalmaz eleg leucint igy nem nonekek ugy az izmok de ezert vegyel kulon
2013. dec. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
na, pont quinoa van itthon:) (első voltam)
2013. dec. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) es ezek mennyire hatékonyak? Tudnátok segíteni egy komplett étrendet összeállítani?
2013. dec. 14. 04:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Osszeraktam egyet neked:

Reggeli: 2 banan 2 adag vegan feherje 30 g mandula

Tizorai: egy fél sárgadinnye

Ebed: 200 g quinoa szarazon merve es fel csesze feletebab+brokkoli+répa

Uzsonna: 1 alma

Vacsora 1 csesze szarazon mert amaranth fel csesze feketebab+ kelkaposzta+ zoldbab

Egyel még bogyos gyumolcsoket(eper afonya malna ilyenek)

Egyél meg 20 g 8:1:1 arányú vagy 30-35 g 2:1:1 aranyu bcaa-t 5g-os adagokra elosztva egy nap

Plusz d-vitamint, b-12, omega 3 etrendkiegeszitot.

2013. dec. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!