Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mindennap meg kéne lenni a...

Mindennap meg kéne lenni a 1.5g-2g×ttkg vagy elég edzésnapokon?

Figyelt kérdés

szóval 80 kg vagyok, így kéne egy nap 160 gramm fehérjét bevinnem,de ez hétköznap nem nagyon tud össze jönni (suli miatt). jó esetben 100 grammot viszek be .(hétvégén 150 körül)

ez hátráltatja a fejlődést ?

heti 4 napos edzés (kedd-szerda,szombat-vasárnap)



2013. dec. 8. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden nap meg kéne lennie. Suliban miért nem tudod? Én 3 évig hordtam csirkét+rizst, vagy tk kenyeret+csirkét a suliba.
2013. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
7-tól 3-ig vagyok ott és csak szendvicset szoktam vinni
2013. dec. 8. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez csak kifogás, a szendvicsbe is lehet húst, tojást, sonkát, stb. tenni, sőt, inkább azokat mint valami st@r felvágottat...
2013. dec. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj :)

Elmész a Tescoba vagy bármelyik boltba, szépen kérsz 3-4 db műanyag dobozkát :) Ami van fedő is. Markerrel ráírod 1. étkezés egyik dobozra és szép sorrendben, reggel kiméred és belerakod, én így megoldottam nem síránkoztam, hogy több kaját viszek !

2013. dec. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!