Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdetnek ez jó?

Kezdetnek ez jó?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve hagytam abba az edzést 1 évig jártam terembe. Most 1-2 hónapig otthon akarok kicsit "bele lendülni" újra és utána újra elkezdenék terembe járni. Van itthon 2db egykezes súlyzóm 6x2,5 és 6x1,25kg súlyokkal Szóval azért tudok az egyenként 2,5kg os rudakra pakolni. Amit csinálnék az heti 3 edzés. Mell bicepsz, Váll láb, Hát tricepsz. A lábazástól eltekintve mindenre tudnék kb 2-3-4 gyakorlatot ezekkel a kézi súlyzókkal. Minden gyakorlatból 4x8 at csinálnék. Ez úgymond bele lendülésnek jó míg nem kezdek el rendesen terembe járni rendes gépekkel?

2013. dec. 6. 19:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogy lenne már jó? Egy év kihagyás után nem szabad osztott edzéssel újrakezdeni! Legalább egy hónapig heti három teljes testes edzés kéne! A teljes testhez pedig a láb is hozzátartozik!

Terembe kéne menni, mert nem csak a lábadat nem tudod rendesen megedzeni így, de a hátadat sem például.

2013. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem iratkozz be újra a terembe, és csináld a következő gyakorlatokat hétfőn, szerdán és pénteken;


Bemelegítés

1. Comb: 3x10 Guggolás

2. Törzs: 3x10 Felhúzás

3. Hát: 3xamennyi megy: Húzódzkodás

4. Mell: 3x10 Fekvenyomás

5. Váll: 3x10 Oldalemelés

6. Tricepsz: 3x10 Tolódzkodás feltámasztott lábbal

7. Bicepsz: 3x10 Bicepszhajlítás állva egyenes rúddal

8. Vádli: 3x20 Álló vádligépezés

9. Has: 3xamennyi megy: Hasprés

Nyújtás

2013. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!