Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kezdetnek jó szerintetek?

Kezdetnek jó szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gondoltam írok ide, hátha kapok 1-2 jó tanácsot! 3 hete kezdtem el aerob edzést végezni ami a következőkből áll: 30 perc kocogás futópadon. 30 perc bicikli és 10 perc taposógép. heti 2x vagy 3x tudok lejárni(munkabeosztástól függ).Amikor elkezdtem 70 kilo voltam 155 centihez. 2 és fél hét alatt ment le rólam 2 kilo. Nagyon figyelek az étkezésre,napi 80g széndidrát(az is csak délelött)a nap többi részét gyümölcs zöldség puffasztott rízs, sovány husi, esetleg főzelék teszi ki, ja meg sovány sajt :)

Arra lennék kiváncsi hogyha így folytatom akkor remélhetőleg nemfog leállni a fogyás ugye? Az edzésről még annyit hogy már nem is érzem meg az edzéseket, bár ez lehet az l-karnitin miatt is.Lehet hogy túl keveset csinálok??? Bocsi hogy hosszúra sikeredett! Ja, és 18 éves lány vagyok


2012. febr. 1. 09:19
 1/3 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a válaszokat! :)
2012. febr. 1. 09:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem csinálsz keveset, heti 3-4-szer 1 óra aerob az megfelelő. Heti 0,5-1 kg fogyás a jó ütem, ha majd stagnál, akkor a főzeléket is lecserélheted sovány hús+ zöldségre, amúgy ok.
2012. febr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. febr. 4. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!