Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elég szégyen de kb.5 fekvőtáma...

Elég szégyen de kb.5 fekvőtámaszt bírok megcsinálni, lenne pár kérdésem? Fekvőt hiába csinálok, szabályosan csak 2-3 megy.

Figyelt kérdés

Szóval:

Van 2db 3kilós súlyzóm, ha megfogom mindkettőt egyszerre(6kg) és 20at jobb meg bal kézre emelek napi 5×, lesz hatása? Mit csináljak ahhoz hogy le bírjak nyomni 30 fekvőt?


2013. dec. 3. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
3 kilós súlyzó? Ha csaj vagy jó lesz! Egyébként fegyencedzés!
2013. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha fekvőtámaszban akarsz fejlődni akkor azt kell nyomni, nem súlyzót emelgetni.


Próbáld a könnyített verziókat. Falon fekvőtámasz, padon fekvőtámasz, térd-fekvőtámasz.

Itt a videóban az elején be van mutatva:

[link]


Amelyik megy, csinálj belőle egyszerre annyit, amennyi megy szabályosan. Aztán 1 perc pihenés, aztán megint. Igy 3-4-5 sorozat naponta vagy kétnaponta és meglesz a hatása.

2013. dec. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden nap 100 darab karhajlításnak 3kg-s egykezessel nincs érelme.
2013. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De egyszerre fogom a 2-t mert a 3kgot nem éreztem nehéznek, tehát véglüs napi 100 6kilóssal, csak felváltva csinálom 20 jobb 20 bal és ezt mind2 karommal 5x
2013. dec. 3. 21:49
 5/8 A kérdező kommentje:
A fegyencedzés röviden le van írva valahol? A könyvet nemnagyon értem és sok idö elolvasni
2013. dec. 3. 21:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Hogy egyáltalán hogy emelsz jobb meg bal kézre? Legalább fekve? Vagy most állsz és bicepszből emelsz? Annak mégis mi értelme van az ég szerelmére? Ha fekvőben akarsz fejlődni akkor fekvőzz, ne bicepszezz, ember!
2013. dec. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem értek ehhez, ezért vagyok itt... De ez a 100 fekvős oldal jónak tűnik
2013. dec. 3. 22:15
 8/8 anonim válasza:
Nekem a fegyencedzés ilyen téren nagyon jól bejött :) A fekvőzésről szóló rész nem olyan piszok hosszú, szerintem emészthető "tananyag". Ha szánsz rá egy kis időt a napodból az edzésre, hidd el, hogy meglesz az eredménye. Súlyzóval maximum bicepszet fogsz fejleszteni, de a gerincednek nem a legjobb ( 21 éves korig - akkor fejeződik be a csontosodás) - ha fekvőzni akarsz, gyakorold. Ne törődj a kezdeti nehézségekkel, se azzal, hogy " ez nekem nem fog sikerülni". Biztos, hogy fog. Csak egy kis kitartás és elszántság kell hozzá. Ha kell valami segítség, nyuogdtan írj privibe. Szép napot.
2013. dec. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!