Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Power Protein + Carb F vagy...

Power Protein + Carb F vagy Volumass 35?

Figyelt kérdés

Power Proteint szedtem amióta edzek lassan 1 éve. Anyagilag is jó. Volumass 35 elég drága de arra gondoltam,hogy a PP + Carb F szénhidrát edzés után effektiv ugyanolyan jó lehet. Vélemények? Igen tudom,hogy a Volumass 35 tömegnövelő.

Ugyanazt a kellő hatást eltudnám érni a PP és a Carb F segítségével mint a tömegnövelővel?



2013. dec. 1. 16:50
 1/8 anonim ***** válasza:
power protein nem a legjobb fehérje..
2013. dec. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 clint ***** válasza:
ha eddig használt akkor maradhatsz melette, nem leszel nagyobb és erősebb a volumasstól,tény hogy jobb minőség, de külömbséget nem fogsz érezni tőle.... persze mindjárt páran előadják itt, hogy nővé válsz meg meghalsz mert szóját iszol...
2013. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyedül a Power Protein az ami használt nekem fehérjét illetően. Creatinból is csak 1 fajta az ami használt.

Akkor szerinted ugyanazt a hatást ellehet érni ezzel a kombóval mint mondjuk a Volumass 35-tel?

2013. dec. 1. 17:00
 4/8 clint ***** válasza:

nem tudom milyen hatásrol beszélsz, de külömbséget nem fogsz érezni...

(hatása a gyógyszereknek van)

2013. dec. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dirtboy ***** válasza:
a powert cseréld tejsavóra és máris jó.
2013. dec. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mért szidják ennyire a Power proteint?
2013. dec. 1. 17:30
 7/8 dirtboy ***** válasza:
a szója miatt
2013. dec. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 clint ***** válasza:

A szójára sokan érzékenyek, nehezen emészthetőbb, roszabb a biológiai értéke, és az ízét is sokan utálják (én is)

ennek ellenére van aki jól reagál rá, pl a 0-ás vércsoportuaknak jobban használ mint a tejsavó, te is az vagy ezekszerint...

2013. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!