Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrás nélkül milyen étrend?

Gyúrás nélkül milyen étrend?

Figyelt kérdés
Szóval minden egyes ősztől nyár elejéig folyamatosan eddzek (nyár előtt leszálkásítok, nyáron pedig nyaralok két és fél hónapot) és ilyenkor nincs lehetőségem eddzeni. És ebben az időszakban igazából nem tudom milyen étrendet kéne követnem, hogy a lehető legjobban megmaradjon az izom, és ne zsírosodjak. Én eddig szálkásító étrendet csináltam minden nyáron mivel előtte szoktam leszálkásítani és ezt folytattam utána is, de nem hinném hogy ez a legjobb ötlet lyenkor. Szóval ezért kérem a segítséget abban a kérdésben, hogy ilyenkor milyen étrendet alkalmazzak és hogyan étkezzek. Előre is köszönöm a válaszokat.
2013. nov. 28. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig a szálkásító étrend követése nem rossz ötlet. Edzés nélkül mondjuk nem szükséges annyi fehérje, de azért menjen nyugodtan. Szénhidrát meg aztán pláne nem nagyon kell edzés nélkül, mivel lényegesebb kevesebb energiát használsz fel.
2013. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én ilyenkor is eljárnék futni, fekvőtámaszt, felülést csinálni, esetleg vmi játszótéren húzódzkodást...és máris nem fogsz úgy összeesni.
2013. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is maradjon nyáron a szálkásító diéta. Edzés nélkül kevés ch kell.
2013. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek :D
2013. nov. 29. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!