Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasizmot hogyan lehet ütésálló...

Hasizmot hogyan lehet ütésállóvá edzeni? Elegendő hozzá felülés és lábemelés napi rendszerességgel? Ha nem akkor mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.Ahhoz ütésgyakorlatok is kellenek.
2013. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem elég mert attól még nincs hozzászokva az ütésekhez.
2013. nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha napi rendszerességgel csinálod, akkor szerintem nem izzasztod meg magad eléggé. Persze mindenki más, de nekem úgy el tud fáradni a hasam, hogy reggel csak kigurulni tudok az ágyból....


Egyébként az izomerő keménységet fog adni, viszont ugyanúgy fáj ha megütnek. Annyi a jótékony hatása, hogy ez felszíni fájdalom lesz, pl a gyomorszájadat nem fogják beverni.

2013. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
.Napi 100 felülést és 40 lábemelést csinálok. Igaz hogy nem fàradok el tőle nagyon, de elkezd fájni a hátam és a derekam
2013. nov. 27. 00:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Hagyd a felülést, ekkora mennyiségben nem az igazi a hátadnak.

A lábemelést lehet nehezíteni, emelheted súllyal, V-lábemelés, fejen-kézenállás, teszteld magad! Egyébként a sima függeszkedésben végzett nyújtott lábemelés ismétlésszámát is lehet emelni a végtelenségig. Vagy csinálj több sorozatot, ne csak 1x40-et.

2013. nov. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!