Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki segítene tömegnövelésben?

Awful11 kérdése:

Valaki segítene tömegnövelésben?

Figyelt kérdés

70 kiló vagyok és nagyon nehezen tudok hízni. 1 éve edzek, amikor elkezdtem, akkor 54 kiló voltam. 16 éves vagyok és 189 cm.

Jelenlegi étrendem így néz ki: napi fél kiló csirkemell, 5 tojás és 1 nagy adag jumbo prof, amiben 40 gramm fehérje van, ezekből megvan a kellő fehérjemennyiség. Szénhidrátnak pedig 250gramm rizs, 200 gramm tk. kenyér és még 80 gramm ch a jumbo profból. Tudom, hogy többet kéne ennem, de ennyire van pénzem. Arra is gondoltam, hogy esetleg valami zsírosabb húst kéne ennem, vagy esetleg fehér kenyér se lenne rossz, mert egyszerűen sehogy sem hízok. Mit kéne csinálnom, hogyan tudnék olcsón kijönni?



2013. nov. 25. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A rizst emeld, annál olcsóbb dolog nincs a világon.
2013. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát akkor megpróbálom felvinni a rizst napi 500 grammra. Van valami ötleted, hogyan tudnék ennyit megenni? Mert eléggé nehéz ennyit kajálni.
2013. nov. 25. 21:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből 500 gramm, első lépésben elég lesz napi 300 g, majd ha akkor sem jön a tömeg 350 g... így nem lesz gond a hirtelen emelés.
2013. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!