Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit vegyek a boltba? Edzés...

Petya183 kérdése:

Mit vegyek a boltba? Edzés újrakezdés fél év után.

Figyelt kérdés

Sziasztok! 23vagyok 177/84 picit behíztam, egy baleset óta fél éve nem edzek, viszont végre el tudom kezdeni de, most komolyan is akarom venni, csak nem tudom miket vegyek a boltba? Havi 10-15ezret rá tudnék áldozni, gondolok itt fehérje szénhidrát vitaminok kiegek stb, csak kellene egy-két tanács hogy miből is mennyit , miért, mire jó (ha van konkrét név hogy melyik termék az is segit) . 1 hónapot gondoltam tisztán edzeni utána pedig bevásárolni :) Tudooom étrend helyes étkezés stb, millioszor mondták, már összeállítottam nagyjából egy faszát, de ugye ez mellé kéne még....ami 10-15be belefér havonta nyugodtan jöhet :) és rövid leirást hozzá :) nagyon sokat segítene. Nem szeretnék illegal cuccokhoz folyamodni ezért választottam ezt...

Köszi

Petya


2013. nov. 15. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:

A tápkiegekkel is tisztán edzel. Valamit nagyon összekeversz! A tápkieg nem kox!!

Kell egy jó multivitamin, pl: mega daily one plus, vitabolic + bármelyikhez kell még 1g C-vit.


Edzés utánra tejsavóprotein + gyors ch.

Protein: MHN whey, Myprotein impact, Biotech nitro pure whey gold, Scitec 100% whey prof, stb.

Gyors ch: dextróz, vitargo, maltodextrin, carbo x, carb-f.

2013. nov. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem is ugyértettem hogy koxot veszek...Pihenőnapokon mi az amit ezekből szedni kell és mennyit?
2013. nov. 17. 02:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak írod, hogy az elején tisztán edzel. Erre írtam, hogy tápkieggel is tisztán edzel, mert az nem kox.

Pihenő napon is kell reggel a vitamin és mehet a protein is. A gyors ch nem kell csak edzés után.

2013. nov. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!