Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Hagyjam megint?

Mit tegyek? Hagyjam megint?

Figyelt kérdés
A barátom rávan szokva a szintetikus sza*okra.. de tagadja.. elvar tőlem mindent , hogy pl a ruháit megvarjam, a bicikliét megcsinaljam, vegyem meg neki azokat amiket szeretne.. nagyon lusta .. ha meg nem segitek elkezd hisztizni.. iskolába jarunk én 17éves vagyok ő 19 . ő szakmát tanul ki éppen ösztöndíjjat is kap, és azt mind alkoholra és szintetikára költi .. mondtam neki h tőlem csinálja csak ne hagyja h a kapcsolatunkat tönkretegye.. megbeszélni nem lehet vele semmit, mert annyit mond h hagyjam a hülyeségeimmel mert őt nem érdekli.. mikor utóbb ezt mondta otthagytam.. régen már együtt voltunk másfél évig, de feltettem neki azt a kérdést h én vagy a szintetika éss az alkohol.. ő azokat választotta.. rá pár hétre felkeresett és leírta, hogy mennyire szeret nem bírja nélkülem.. pár hónapra leszokott .. de mivel nagyon fájt, hogy nemengem választott nem bírtam vele lenni egy ideig.. utánna végülis összejöttünk, de addigra megint visszaszokott .. a legrosszabb az h miatta azt hiszik h drogosvagyok.. pedig semmi alapja..

2013. nov. 15. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
hát mondjuk mert csak szarságot hoz a nyakadra,te meg minek állsz össze ilyen féreggel?
2013. nov. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mert mikor megismertem nem ilyen volt..
2013. nov. 15. 11:36
 3/5 anonim ***** válasza:
amig kiszolgalod meg megbocsatasz mindent, garantaltan nem fogja abbahagyni. 'hisztizni' kezd... es akkor mi van? nem kotelezo sem vegighallgatni, sem engedni neki. ha meg narkozik, orvos kell neki, nem te.
2013. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 15. 12:55
 5/5 anonim válasza:
ha Ő is leakar szokni érdemes lenne ibogain-nal próbálkozni...
2013. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!